Apacer Panther RAM nasıldır?

_ Enes

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa alacağim bilgisayarda Apacer Panther 8 GB 3000 MHz RAM seçebiliyorum. Tecrübe ve bilgilerinize dayanarak soruyorum; Apacer Panther RAM nasıldır? Bir sıkıntısı var mıdır? Alınır mı?

Alınacak bir model. Ülkemizde incehesap.com getiriyor ancak böyle F/P ürünlerin ülkemize daha çok girmesi gerek ama F/P getireceğiz diye de Gamepower, James Donkey almamak gerek.

Yurt dışında kullanılan bir model olabilir, çünkü izlediğim birkaç videoda rastlamıştım. Ben senin yerinde olsam daha bilindik bir marka alırım, orası ayrı.

Alınacak bir model. Ülkemizde incehesap.com getiriyor ancak böyle F/P ürünlerin ülkemize daha çok girmesi gerek ama F/P getireceğiz diye de Gamepower, James Donkey almamak gerek.

SSD ve kulaklığımı James Donkey almayı düşünüyorum. Böyle dedin içime şüphe tohumları ektin.

Yurt dışında kullanılan bir model olabilir, çünkü izlediğim birkaç videoda rastlamıştım. Ben senin yerinde olsam daha bilindik bir marka alırım, orası ayrı.

Daha sonra bu RAM'in yanına Corsair 8 GB 3000 MHz RAM alıp 16 GB yapmayı düşünüyorum.

Zaten dünyada toplasan birkaç tane büyük RAM üreticisi var. Micron, Samsung, Elpida ve SK Hynix. Herkes bu üreticilerden RAM alıyor. Yani senin başka bir firmadan RAM alman bir şey ifade etmiyor çünkü içinde aynı çipler var zaten. Önemli olan kısmı garantisi fakat RAM'lerde de sorun olma olasılığı fazla düşük olduğu için hangisi ucuzsa onu alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı