Apartmana takılan kutu

• Konuyu başlatan Rk3553
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 926
Rica ederim. Fiber kablolar çekilmiş olabilir ama daha çalışmalar tamamlanmadığı için aydınlatılmamış olabilir. Eğer böyle bir durum varsa firmaların fiber yok demeleri mantıklı zira aydınlatılmamış olan fiber altyapıları sistemlerinde göremiyorlar. En azından aktif altyapı çalışma bölgesinde olup olmadığınızı öğrenmeye çalışın derim.
Böyle fotoğraf attım güneş gibi bir işaret var yuvarlak ışık saçıyormuş gibi

Dosya Ekleri

• A6456335-A445-44BD-A4CB-A61DF5EB8C2E.jpeg
    A6456335-A445-44BD-A4CB-A61DF5EB8C2E.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 37
Fiber sonlandırma gibi görünüyor ama emin değilim.

Bölgenize hizmet veren kim onu öğrenmeniz lazım.
Bu bilgi ile o İnternet servis sağlayıcısını arayarak neymiş öğrenmeniz daha doğru olur.

Evinizdeki hizmet nedir şu an? Paket bilginizle paylaşırsanız güzel olur.

Fiber sonlandırma gibi görünüyor ama emin değilim.

Bölgenize hizmet veren kim onu öğrenmeniz lazım.
Bu bilgi ile o internet servis sağlayıcısını arayarak neymiş öğrenmeniz daha doğru olur.

Evinizdeki hizmet nedir şu an? Paket bilginizle paylaşırsanız güzel olur.

Bölgede hizmet verenin kim olduğunu nasıl öğrenicem.
Kullandığım internet
Türk Telekom
35 Mbps'lik HiperNet paketi.
Türk Telekom müdürlüğüne Twitter üzernden Yusuf kıraça mesaj attım sağ olsun hemen ger dönüş yaptı ve ardından bölgeme yakın olan Türk Telekom'dan şahsıma telefon geldi ardından bana şunları aktardılar bölgede fiber çalışmamız yok şu an için bu sene sonuna kadar bir ihtmal başlanır dendi ve ardından başka biri aradığında bir bayan da bana Türksat'ın kendi altyapısını oluşturduğu için onlar koymuş olabilir kutuyu dendi fiber değilmiş sanırım bu.

Bölgede hizmet verenin kim olduğunu nasıl öğrenicem.
Kullandığım internet
Türk Telekom
35 Mbps'lik HiperNet paketi.
Türk Telekom müdürlüğüne Twitter üzernden Yusuf kıraça mesaj attım sağ olsun hemen ger dönüş yaptı ve ardından bölgeme yakın olan Türk Telekom'dan şahsıma telefon geldi ardından bana şunları aktardılar bölgede fiber çalışmamız yok şu an için bu sene sonuna kadar bir ihtmal başlanır dendi ve ardından başka biri aradığında bir bayan da bana Türksat'ın kendi altyapısını oluşturduğu için onlar koymuş olabilir kutuyu dendi fiber değilmiş sanırım bu.

Büyük bir ihtimalle Türk Telekom altyapı sağlayıcısı.

Size hiç bilgi bırakmadılar mı işlem alırlarken. Siz herhangi bir İSS üzerinden fiber başvuru yaptınız mı?

Geri
Yukarı