Apartmanda Kafkas/Kars çoban köpeği beslemek

Royals

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İzmir/Buca'da oturuyorum Hasanağa bahçesine 50 metre uzaklıkta köpek almak istiyorum. Kafkas/Kars çoban köpeği beslemek istiyorum ama çok büyük yani besleyebilir miyim?
Beslemek istememin en büyük sebebi Karslı ve Azeri olmam ve çok büyük olup herkesin bakması ve ürkmesi :D
Başka köpek öneriniz var mı?

Orası üniversite ortamı. O tür köpekleri önermem. Golden öneririm. Ev bakımı da kolay olur. Çoban köpeği ev için uygun olmayabilir.

Çoban köpeklerinin çoğu açık alanda özgürce yaşamak ister. Bahsettiğin köpek için uygun olmayabilir, mutsuz olur hayvan. Bence barınaklara gidip oradan bir hayvan al, hem zor durumda olan bir hayvanı kurtarmış olursun.

Köpek önerisi de ne yahu. Ekran kartı mı alıyorsun? Evde öyle bir köpeği beslemeye çalışırsan eziyet etmiş olursun hayvana.

Ev ortamında o hayvanı beslerden inan bana büyük günah olur. O tür köpekler dar alanların hayvanı değildir, zaten bir süre sonra bunalıma girer, şişmanlar, mobilyalara zarar verir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı