Apartmanda evcil hayvan beslemek yasak mı?

Uyarmayacaksınız zaten ortak bir yol bulacaksınız. Yoksa uyarmayla olmaz o iş zaten.

Bir noktada adamın suyuna gitmeniz lazım yoksa sinir olduğunuzla kalırsınız.
Hocam adamda o su yok. Babam bağırdı çağırdı sessizce cevap verdi ve devam etti. Nasıl suyuna gideyim? Adama ne dersen de s*kinde değil. Kusura bakmayın.

5 sayfa yorumu okuyamadım kusura bakmayın yazan varsa ama yine yazayım ;

Adam tavuklarla falan ticaret yapıyorsa devlette pazarlık kaydı yoktur. Yani illegal yapıyor oradan yürünebilir. Kimseyi ekmeğinden etmem ama sığır gibi yaşayana ses gürültü yapana müstehak.

Hocam bahçeyi işgal ettiniz mi siz? Evinizde bakıyorsunuz doğal olarak. Evinde baksa beni alakadar etmez zaten. Sesten rahatsız olmadığım sürece. Yine okumadan yazmışsınız😡
Butun yazilari okuyacak degilim. Giristeki ilk yazinizi okuyup cevapladim. Ilce 700 bin nufustan fazlaysa kumes koyamaz. Yasak sehirde kumes. Kopekte bir problem yok gibi adam akilli baktigi taktirde. Hayvana bakmayip rezil ediyorsa zincirle o zaman problem dogurur.

Hayvana bakmayip rezil ediyorsa zincirle o zaman problem dogurur.
Hocam sac'ın altında bakıyordu. Bu sıcaklar da. Hayvana da doğru düzgün bakmıyor.

Güncelleme : Evet hocalarım beklenen olay oldu. Öğle arasında babamı çağırmışlar konuşmak için. Kavga çıkmış. Bağırma sesleri duydum bahçeye çıktığımda babam küfürler ederek elindeki demir ile kümesi yıkıyordu. Sonra annem babamı tuttu. Kümesi yapan şahıs ise polisi aradı. Şuan ise kümesini çatıya çıkaracakmış babam çatın beni ilgilendirmez felan dedi. Ardından polis geldi. Böyle bitti olay şimdilik...

Yeni konular

Geri
Yukarı