APC_INDEX_MISMATCH mavi ekran hatası

harmanprecious

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba şu dump dosyalarını inceler misiniz?
Artık mavi ekran yemekten gına geldi açıkçası.
Bu arada başlığa koyduğum hata en son gelen hatadır onun dump dosyası maalesef klasöre gelmemiş.
Yani anlayacağınız üzere her seferinde farklı bir şekilde hata veriyor.
Gdrive

Ve ek olarak belirtmeliyim ki artık sorunun PSU kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım.

Son düzenleme:
HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirin. Sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Eğer Health sekmesinde veri gözükmüyorsa HD Sentinel ile Genel Bakış ve S.M.A.R.T sekmelerini paylaşın.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü temizleyip, aşağıda paylaşmış olduğum sürümü kurun.

Ses sürücülerinizi güncelleştirin.

BIOS'unuzu 7C52v3E sürümüne yükseltin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak aşağıdaki rehberleri uygulayın.

İnanın bu dediklerinizi yaptım hatta daha bu yazıyı yazmadan 5-6 saat önce temiz kurulum yaptım.
HD Tune quick Scan'siz tertemiz çıkıyor. Smart verilerindede CRC error count yüksek görünüyor. Ses driverını güncelleştirdim. BIOS'umda güncel sanırım.
Ek olarak OC Genie 4 açıktı onu kapattım.

İnanın bu dediklerinizi yaptım hatta daha bu yazıyı yazmadan 5-6 saat önce temiz kurulum yaptım.
HD Tune quick Scan'siz tertemiz çıkıyor. Smart verilerindede CRC error count yüksek görünüyor. Ses driverını güncelleştirdim. BIOS'umda güncel sanırım.
Ek olarak OC Genie 4 açıktı onu kapattım.
CRC Error Count hatanın sebebi olabilir. Health veya S.M.A.R.T sekmesinin görüntüsünü paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı