Apex 3 TKL vs Ajazz AK873

Membrane nefreti nereden geliyor anlamıyorum çok güzel bir çeşit yumuşak tok ve sessizler.

Membranedan nefret ettiğimi nereden çıkardın :D? Kendim bizzat internet kafelerde membrane klavye kullandım bir ton. Hatta daha bu hafta kendime e-yooso Z11 %60 mekanik klavye sipariş ettim Amazon'dan. Ama biraz araştırınca anlarsın zaten daha mantıklı olduğunu. Milletimizdeki klasik kazık yediğini kabullenememe sendromu bu.

33 yaşındayım.

Bu yaşta çocuk gibi inatlaşmanız garip geldi. Azıcık araştırsanız daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Membranedan nefret ettiğimi nereden çıkardın :D? Kendim bizzat internet kafelerde membrane klavye kullandım bir ton. Hatta daha bu hafta kendime e-yooso Z11 %60 mekanik klavye sipariş ettim Amazon'dan. Ama biraz araştırınca anlarsın zaten daha mantıklı olduğunu. Milletimizdeki klasik kazık yediğini kabullenememe sendromu bu.

Bu yaşta çocuk gibi inatlaşmanız garip geldi. Azıcık araştırsanız daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Kazık yemedim klavyemden çok mutluyum. Mekaniklerden kazık yedim o yüzden mekanik önermiyorum.

E-yooso Z11i önerir misiniz peki? @Yeyil

E-yooso Z11i önerir misiniz peki?

Hocam henüz elime geçmedi ama incelemelerde güzel duruyor. Switch ile tasarımı güzel ve ortalama kalitede 800-900 TL için. Z11 veya Ajazz'ın ürünlere bakabilirsiniz. Dediğim gibi güzel gözüken bir ürün ama gelmeden konuşmam doğru olmaz. @Kaan Diktaş hocamda önerince gönül rahatlığı ile aldım.

Geri
Yukarı