Apex 3 TKL vs Ajazz AK873

Herkes tek seferde 0 klavye parası vermek istiyor herhalde? Veya kimse boyası silinen klavyeyi eksik harf ile kullanmak istrmiyor. Ki dediğim iş 1 saatinizi almaz. Membranelar tok değil siz düzgün mekanik kullanmamışsınız. Membrane dediğiniz bile bütçesi çıkmayanlar için mekanik klavye idi bir dönem :D

Hocam dediğim gibi herhangi bir hot-swap alıp istediğiniz gibi Switch-keycap değişimi yapabilirsiniz. Kasası güzel gözüken bir klavye alıp onu yapabilirsiniz ilerleyen dönemlerde.

Amazon TR de yok ama Amazon'da globalde var oradan alsam bir sıkıntı olur mu veya Trendyol'dan alınır mı? e-yooso Z-11 Mini 60% Mekanik Gaming Mini Red Switch Klavye (siyah, Gri, Turuncu TuÅlar) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Amazon TR de yok ama Amazon'da globalde var oradan alsam bir sıkıntı olur mu?

Zaten attığım linkte yurt dışından geliyor. Eğer ses sorun olmazsa oradan mavi Switch alabilirsiniz veya Trendyol'da red Switch'te hemen hemen aynı fiyattı sanırım. Ileri dönemlerde uyumlu 400-500 TL'ye red Switch veya brown Switch alıp keyfinize bakarsınız.

Zaten attığım linkte yurt dışından geliyor. Eğer ses sorun olmazsa oradan mavi Switch alabilirsiniz veya Trendyol'da red Switch'te hemen hemen aynı fiyattı sanırım. Ileri dönemlerde uyumlu 400-500 TL'ye red Switch veya brown Switch alıp keyfinize bakarsınız.

Yani blue Switch olmaz ya Trendyol'dan red Switch alabilirim gibi hem AK873'e göre 500 TL daha ucuz

Bunu da öneriyordu @Kaan Diktaş ve diğerleri.

Biliyorum bayağı araştırdım hatta Brown Switch'i daha kaliteli diyorlardı ama o da yurt dışı oluyor. Yurt içi varken hiç uğraşmak istemiyorum yurt dışıyla Z11 iyi gibi Trendyol'dan

Biliyorum bayağı araştırdım hatta brown Switch'i daha kaliteli diyorlardı ama o da yurt dışı oluyor. Yurt içi varken hiç uğraşmak istemiyorum yurt dışıyla Z11 iyi gibi Trendyol'dan.

Alabilirsiniz o zaman. Switch bence pek önemli değil hotswaplerde ilerleyen dönemlerde değiştirebiliyprsinuz.

Geri
Yukarı