Apex 5 değişim talebi

MurMur17

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba tekrardan. Bu konuyu açma nedenim aslında daha önceden açtığım bir konuyla ilgili. Hepsiburada'dan Nethouse satıcısından Apex 5 modeli bir klavye aldım ve 2. gün kullanırken klavyede fotoğraftaki gibi tuşlarda leke benzeri şeylerin olduğunu gördüm. Dün itibarıyla Hepsiburada'dan değişim talebi oluşturdum. Asıl sorum daha önceden bu firmayı hiç tercih etmediğim için kendileriyle ilgili hiçbir fikre sahip değilim. Daha önceden buradan alışveriş yapmış olanlar varsa yazarlarsa sevinirim :). Çoğu arkadaşım birebir ürün değişikliği yaparlar diyor ama ne olur hiç bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• 9A01A1D3-5387-49E6-B5AE-2B523D315C62.jpeg
    9A01A1D3-5387-49E6-B5AE-2B523D315C62.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 41
  • 80E2ECD2-CDBD-444E-9A00-1D82BB7993F2.jpeg
    80E2ECD2-CDBD-444E-9A00-1D82BB7993F2.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba tekrardan. Bu konuyu açma nedenim aslında daha önceden açtığım bir konuyla ilgili. Hepsiburada'dan Nethouse satıcısından Apex 5 modeli bir klavye aldım ve 2. gün kullanırken klavyede fotoğraftaki gibi tuşlarda leke benzeri şeylerin olduğunu gördüm. Dün itibarıyla Hepsiburada'dan değişim talebi oluşturdum. Asıl sorum daha önceden bu firmayı hiç tercih etmediğim için kendileriyle ilgili hiçbir fikre sahip değilim. Daha önceden buradan alışveriş yapmış olanlar varsa yazarlarsa sevinirim :). Çoğu arkadaşım birebir ürün değişikliği yaparlar diyor ama ne olur hiç bilemiyorum.
Bu tarz sorunlar için Logitech direkt olarak yeni tuş takımı gönderiyor. SteelSeries ile iletişime geçin bakalım, yedek tuş takımı gönderirler belki.

Nethouse'dan daha önce birkaç alışveriş yaptım. Benim siparişlerimde şeker, jelibon vb. ikramlıklarla jest yapmışlardı. Böyle bir firmanın seni üzeceği ihtimali olmamalı. Eğer değişim yapılmazsa SteelSeries destek kısmına yaz, Türkiye distribütörlerine yönlendirip yeni set gönderiyorlar bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı