Apex 9 Mini vs ROG Falchion Wireless

chamvio

Hectopat
Yer
Lindórinand.
Selamlar,

Apex 9 Mini ve Asus ROG Falchion Wireless modeli arasında kaldım. Sizce hangisini almam daha iyi olur? Kullandığım mouse da ROG Pugio 2 olduğundan ROG Falchion'a daha sıcak bakıyorum.

Teşekkürler.

Selamlar, uzun zamandır falchion kullanmaktayım. Bu zamana kadar bir sorun çıkarmadı. Benim için eksileri bu fiyata keycaps'lerin PBT olmayışı. Tuş düzenini oturmak için enter, shift tuşları küçültülmüş. Sonradan alacağınız tuş takımları uyumsuz olacaktır. Bunun dışında keyifli bir klavye. Apex 9 mini hakkında bilgim yok maalesef. Kendi fikrim bu saatten sonra hotswap olmayan bir klavye alınmamalı. Amazon'da çok daha uyguna kaliteli sayılabilecek markalara ulaşmak mümkün. İlgilenirseniz buradan bakabilirsiniz.

Selamlar, uzun zamandır falchion kullanmaktayım. Bu zamana kadar bir sorun çıkarmadı. Benim için eksileri bu fiyata keycaps'lerin PBT olmayışı. Tuş düzenini oturmak için enter, shift tuşları küçültülmüş. Sonradan alacağınız tuş takımları uyumsuz olacaktır. Bunun dışında keyifli bir klavye. Apex 9 mini hakkında bilgim yok maalesef. Kendi fikrim bu saatten sonra hotswap olmayan bir klavye alınmamalı. Amazon'da çok daha uyguna kaliteli sayılabilecek markalara ulaşmak mümkün. İlgilenirseniz buradan bakabilirsiniz.
Bu fiyata PBT olmaması gerçekten hayal kırıklığı. Önerileriniz için teşekkürler ama çoktan sipariş verdim. Dokunmatik panel işlevsel mi?

@chamvio geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ben de birkaç yerde Asus'un switch sorunları çıkardığını okumuştum. Tam klavye arayışındayken Apex 9 Mini hediyesi aldım. Açıkçası memnunum ancak switchler inanılmaz hassas. Yanlışlıkla dokunanız dahi algılıyor, fazladan karakterler vs yazıyorsunuz. Bu nedenle yazı yazmak biraz işkence olabiliyor ama sanırım alışılabilir bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı