Apex başlamaya değer mi?

Bence en iyi ücretsiz oyunlardan biri. Hiç oynamadım çünkü bilgisayarım kaldırmıyor ama kaldırsa kesinlikle denerdim oynamayı. Kaliteli bir yapım.
Kişisel zevkler gözetildiğinde herkese hitap etmeyebilir fakat kaliteli olduğu kesin. Biz de arkadaşımla oynadık, ben daha realistik tarzda Battle Royale oyunları severken -Warzone, PUBG- arkadaşım Apex'i daha çok sevdi. Ama dediğim gibi, kesinlikle çok kaliteli bir oyun sunulmuş ücretsiz olarak.

Sezon 1'deki hali kadar güzel gelmiyor bana ama hala oynanabilir bence. Ücretsiz bir oyun zaten.

2.300 saatim var hızlı oyun yapabiliyorsan ve sistemin gayet güzelse iş yaparsın, ama düşük FPS veya orta FPS varsa oyunda adam vurman çok zor olur. Hızlı ve atik bir oyun genel olarak gayet güzel solo ranked bana göre zevkli.

Ben zevk alıyorum, bence kaliteli bir oyun. Grafikleri falan da çok hoşuma gidiyor. Ara ara giriyorum. Acemiyim birkaç saat falan oyun sürem vardır. Ama oyun arkadaşlarım yok. Oyun arkadaşları bulursan eminim çok daha keyifli olur.

Çok hızlı çok zevkli bir oyun. İlk başlarda çok zor gelmişti bana yalnız battle royale oynamamıştım daha önce. Sen oynadığın için ilk acemilik çok fazla olmucaktır sende. Adam vurmaya başladıktan sonra oyundan çok keyif alıyorsun. 'Bazen' öyle bir anlar oluyorki 3-4 takım aynı yerde denk geliyor, ne sen ölüyorsun ne öldürebiliyorsun fightlar o kadar uzun sürebiliyor ve son derece hızlı ve zevkli. Kesinlikle denemeye değer. Yalnız önerim oyuna biraz zaman ayır en başta. Tek sıkıntı serverlar bazen sıkıntı çıkarabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı