Apex Legend Donma Sorunu

Napster

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Dispatcher
Apex Legend oyununu tek başıma oynadığımda hiçbir sorun yok fakat bir arkadaşım ile girmeye çalıştığımda yükleme ekranında donuyor, bilgisayara restart atmak zorunda kalıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Sistem özellikleri;
  • GTX 1070
  • i7 8700K
  • 16 GB RAM
  • Orjinal Windows 10
  • Güncel Sürücüler
Oyun birincil M.2 SSD'ye kurulu.

• Oyunu ve Origin'i uyumluluk modu ve yönetici olarak başlatmayı denedim.
  • Origin Bulut Kayıt sistemini devre dışı bıraktım.
  • Manuel DNS atadım (8.8.8.8 ve 8.8.4.4)
  • Oyunu tekrar silip yükledim.
  • DNS Flushing

Son düzenleme:
Windows 10 1803 sürümünde bu tarz sorun yaşayanlar vardı. Bugün sorunları düzeltmek için bir güncelleme yayınladılar. Windows update üzerinden yükleyin. Ondan sonra test edin.
2018-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1803 05 Toplu Güncelleştirmesi (KB4103721)
Apex Legend oyununu tek başıma oynadığımda hiçbir sorun yok fakat bir arkadaşım ile girmeye çalıştığımda yükleme ekranında donuyor, bilgisayara restart atmak zorunda kalıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Sistem özellikleri;
  • GTX 1070
  • i7 8700K
  • 16 GB RAM
  • Orjinal Windows 10
  • Güncel Sürücüler
Oyun birincil M.2 SSD'ye kurulu.

• Oyunu ve Origin'i uyumluluk modu ve yönetici olarak başlatmayı denedim.
  • Origin Bulut Kayıt sistemini devre dışı bıraktım.
  • Manuel DNS atadım (8.8.8.8 ve 8.8.4.4)
  • Oyunu tekrar silip yükledim.
  • DNS Flushing
(alıntı)

Son düzenleme:
Windows 10 1803 sürümünde bu tarz sorun yaşayanlar vardı. Bugün sorunları düzeltmek için bir güncelleme yayınladılar. Windows update üzerinden yükleyin. Ondan sonra test edin.
2018-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1803 05 Toplu Güncelleştirmesi (KB4103721)

(alıntı)

1809 ve 1803 versiyonlarında sorun devam ediyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı