Apex Legend mouse sorunu

DoaherisTR

Hectopat
Merhaba,

Apex Legends adlı oyunda oyuna girdiğim sırada mouse imlecinin ekran ortasında takılması ile ilgili sorun yaşıyorum. Lobide iken veya karakter seçerken fare rahatça hareket edebiliyor ama oyuna girdiğim sırada attığım fotoğraftaki gibi ortada takılı kalıyor.

367656

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani? Problemi tam olarak anlayamadım, neye sebep oluyor? Veya neyi yapmanızı engelliyor?

Sistem arka planda oyun dosyalarını kontrol edip, PACK’leri yüklerken oyun başlangıcında (özellikle de SSD’ye kurulu değil ise.) oyun yanıt vermiyor gibi gözükebilir.

Oynayışınıza ve sistem kararlılığına etki etmiyorsa eğer, sorun olarak görmemelisiniz.

Diğer yandan örnek olarak oyunu açmadan önce başka bir uygulama, klasör veya Browser açınız. Oyunun bunu yaptığı evrede CTRL+TAB kısa yolu ile arka planda olan uygulamaya geçiş yapmayı deneyiniz, eğer ki oyun hala açık kalıyorsa, geçiş yapmıyorsa dediğim etkiden dolayıdır.

Bu sorun bende de vardı şöyle çözdüm; arkadaşlarımla iletişim için discord kullanıyorum ve oyunlarda genellikle discord arayüzünü açarım kimin girip çıktığını rahat görebilmek için oyun ile discord arayüzü arasında bir problem var sanırım discord arayüzünü kapayınca düzeldi bende.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı