Apex Legends açarken R5 7600X sistem mavi ekran veriyor

Mastermonster

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Renegade 2x16 6000MhZ
SSD veya HDD modeli
Kingston Fury Renegade 1 TB SSD
Ekran kartı
Zotac 4070 Ti Trinity
Anakart
MSI B650-P PRO Wi-Fi
İşlemci
R5 7600X
Dün R5 7600X RTX 4070 Ti sistem kurdum. Ama bugün Apex yükledikten sonra ilk açtığımda mavi ekran ikinci açılımda garip bir motor uyarısı, üçüncü açışımda da sistem donup kendini tekrar açtı. Sizce sistemimde bir sıkıntı mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınıyor mu? Aynı sorun bizde de var sürekli olarak buntarz durumlar yaşıyoruz 1 haftadır.

Eskiden ısınma ve FPS sorunu da vardı ama artık yok ısınma ekran kartının kendi seviyesinde (70'e kafar) ve işlemci de gen normal atma sorunu da kalmadı sizin sistem DDR5 mi eğer öyleyse ramlarein frekansını düşürüp öyle bir deneyin çünkü ben RAM'lerimi 6000e çektiğimde aynı sorunlar yaşanmaya başlayabiliyor.

Ram frekansları 4800 de şuan ama ısınma kaynaklı oluyor sanırım mavi ekran ve donma kapanma yaşıyorum, ayrıca aygıt yöneticisinde onboard ekran kartında hata gözüküyor. İşlemci anlık olarak durduk yere ısınıp soğuyor çözemedim

İşin garibi hala ekran kartını deneyemedik sürekli kapandığı için 😅

RAM frekansları 4800 de şu an ama ısınma kaynaklı oluyor sanırım mavi ekran ve donma kapanma yaşıyorum, ayrıca aygıt yöneticisinde onboard ekran kartında hata gözüküyor. İşlemci anlık olarak durduk yere ısınıp soğuyor çözemedim.

İşin garibi hala ekran kartını deneyemedik sürekli kapandığı için 😅

Hocam işlemciyi bir garantiye gönderin bende ilk aldığımda bile bu kadar değildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı