Apex Legends alınan coini vermedi

Mirzaaa

Picopat
Merhabalar, Apex Legends'da gibraltar Edition'u aldım fakat promosyondaki 1000 Apex coini bana vermedi. Steam üzerinden aldım, Steam desteğe gidip 1000 coinin eksik olduğunu belirttim ve bana oyunun resmi desteğiyle irtibata geçmemi söylediler fakat EA'in desteğine gittiğimde "ailemiz ve arkadaşlarımız ile daha çok vakit geçirmek için desteğimizi kapattık" gibi bir şey söylüyor. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar bu gece 00.30 gibi tekrar gittim desteğe ve kapalı olma sebebi ise Amerika ile Türkiye arasındaki saat farkındanmış. Canlı destekten Manjinder sağolsun bana yardım etti ve bana "Steam üzerinden ödemelerinize biz erişemiyoruz, bize satın alma geçmişinizden ekran görüntüsü atmalısınız" gibi bir şey söyledi. Bu gece ekran görüntülerini atmak için tekrar iletişime geçeceğim teşekkür ederim.

Bana da benzer bir şey olmuştu, coinler gelmemişti. Steam ve Origin hesabım birbirine bağlı, yani hangisinden girersem gireyim aynı hesapla oynayabiliyordum. Ben Steam üzerinden aldım ama oyun Steam'de yüklü değildi, sadece Origin'de vardı. Origin'den girdim ve coinleri vermedi. Steam'den Apex'i indirdim, girdim ve coinleri verdi. Aslında hesaplar birbirine bağlı ama hangi platformdan satın aldıysak o platformla girmemiz gerekiyormuş bir kere. Coinleri aldıktan sonra fark etmiyor zaten.

Demem o ki, coinler veya ek DLC paketleri hangi platformdan alınıyorsa o platformdan giriş yapmak lazım. Siz de benim gibi Steam'den satın alıp Origin'den girmeyi denediyseniz aynı şey başınıza gelmiş olabilir.

Ama paketi Steam'den alıp Steam'den oyuna giriyorsanız o zaman olay desteklik olmuş demektir.

Geri
Yukarı