Apex Legends "Easy Anti-Cheat installation folder has been encrypted" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

aliunbeaten

Centipat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam üzerinden indirdiğim Apex Legends fotoğrafta gördüğünüz hata sebebiyle açılmıyor.
Steam'dan oyun dosyalarını doğruladım.
Oyunun yerel dosyalarından "Easy Anti-Cheat" onardım.
Anti-Virüs kapatıp oyunu açmayı denedim.
Yine de sonuç aynı. Bu arada oyun D diskinde bu bilgi gerekli mi bilmiyorum ama söylemekte fayda var.
Sistem özellikleri lazım mı bilemedim ama yine de işinize yaraması açısından belirteyim.
  • RX570 4 GB.
  • Ryzen 5 2600.
  • 16 GB RAM (2800-3000MHz arasıydı tam hatırlamıyorum)

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden indirdiğim Apex Legends fotoğrafta gördüğünüz hata sebebiyle açılmıyor.
Yine de sonuç aynı. Bu arada oyun D diskinde bu bilgi gerekli mi bilmiyorum ama söylemekte fayda var.
Sistem özellikleri lazım mı bilemedim ama yine de işinize yaraması açısından belirteyim.
  • RX570 4 GB.
  • Ryzen 5 2600.

Eki Görüntüle 984580

Easy Anti-Cheat yazılımının dosyasına erişemiyor oyun. Silip baştan yükleyin veya sadece anti cheatin klasörünü silip Steam üzerinden bütünlüğü doğrula deyip geri inmesini sağlayın.

Easy Anti-Cheat yazılımının dosyasına erişemiyor oyun. Silip baştan yükleyin veya sadece anti cheatin klasörünü silip Steam üzerinden bütünlüğü doğrula deyip geri inmesini sağlayın.
Anti-cheat klasörünü sildim,sonra doğruladım dosyaları.
Olmadı, başka öneri var mı?

• RX570 4 GB.
  • Ryzen 5 2600.

Eki Görüntüle 984580

Bende aynı sorunu alıyorum acaba umarım çözümü vardır

Yeni konular

Geri
Yukarı