Çözüm Apex Legends Easy Anti-Cheat Sonrası Açılmıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tolgaxi11

Decapat
Kesin çözümü yazıyorum.
Origin uygulamasını indirip kurun.
Eğer Denetim masasında kurulu ise kaldırıp tekrar kurun. Ama kurulum yapın.
Bende kurulu diyip geçmeyin bu ayrıntıyı atlamayın. İyi oyunlar

Kesin çözümü yazıyorum.
Origin uygulamasını indirip kurun.
Eğer Denetim masasında kurulu ise kaldırıp tekrar kurun. Ama kurulum yapın.
Bende kurulu diyip geçmeyin bu ayrıntıyı atlamayın. İyi oyunlar

Ne yapıyor bu işlem? İşlemciye yeni komut setleri mi ekliyor?...

Ne yapıyor bu işlem? İşlemciye yeni komut setleri mi ekliyor?...

Aynısı benim başıma geldi oyuna giriş için tıkladıgımda easy cheattan sonra tekrar Origins geliyor girmiyordu. Denetim masasından Origins'in olmadığını farkettim. Tekrar kurdum ve giriş yaptım sorun düzeldi.

Oyun kurulu ve videodaki gibi sorun olurken. birşey silmeden sadece origin uygulamasını indirip kurun. deneyin birşey kaybetmezsiniz.

Ya da denemeyin siz bilirsiniz. Arkadaş çok biliyor konuşuyor. Rastgele birşey söylemedim birebir aynı hata başıma geldi ve bu şekilde çözdüğüm için söylüyorum. Oyunu silip kurmak çözmüyor.
Eğer bende sizin gibi bu foruma bakıp 'aaa aynı sorun demekki bende oynayamam'' diyip çıksaydım şuan oynayamazdım. Sorun Origins'te. Neyse boşa bileklerimi yormak istemiyorum. İsteyen dener. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı benim başıma geldi oyuna giriş için tıkladıgımda easy cheattan sonra tekrar originsgeliyor girmiyordu. Denetim masasından originsin olmadığını farkettim. Tekrar kurdum ve giriş yaptım sorun düzeldi.

Tamam da kardeşim bunun işlemcideki SSE4.2 desteği ile alakası nedir yani? Soruyu bir okuyun cevap vermeden önce!

//Çözüm ayrı bir konuya taşındı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı