Çözüm Apex Legends - Error Syncing Cloud Storage Data Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

edizkurtz

Hectopat
Oyuna ilk girişilerimde sıkıntı yoktu. Tekrar gireyim dedi bu hata çıktı, ne yapmam lazım?

Edit: Çözdüm. Sol üstteki Origin'e tıklayıp Aplication Settings'e geliniz. Install & Saves bölümünden Saves'i kapattığınız takdirde oyun sorunsuz çalışacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisi > Lightning Service'i görev dışı bırakıp ardından tekrar oyuna girmeyi deneyin.
Cloud Storage seçeneğinide arkadaşın belirttiği gibi kapatın tabi ki birde onun yanında Apex Legends'e Origin üzerinden sağ tıklayıp > Game Proporties'den > Cloud Storage seçeneğini oradan da inaktif edin. Kolay gelsin :)

Görev yöneticisi > Lightning Service'i görev dışı bırakıp ardından tekrar oyuna girmeyi deneyin.
Cloud Storage seçeneğinide arkadaşın belirttiği gibi kapatın tabi ki birde onun yanında Apex Legends'e Origin üzerinden sağ tıklayıp > Game Proporties'den > Cloud Storage seçeneğini oradan da inaktif edin. Kolay gelsin :)

bende play diyorum oyuna girmiyor anlamadım gitti oyunu sildim yeniden kurdum gene aynı sorun var

Oyuna ilk girişilerimde sıkıntı yoktu. Tekrar gireyim dedi bu hata çıktı, ne yapmam lazım?

Edit: Çözdüm. Sol üstteki Origin'e tıklayıp Aplication Settings'e geliniz. Install & Saves bölümünden Saves'i kapattığınız takdirde oyun sorunsuz çalışacaktır.
@edizkurtz knk save kismini kapatında kayıtta sorun oluyor mu bende de bi sorun var oynuyorum kariyer işte oyundan cıktım bugun baktım ortada ne kayıt var ne baska bisey senin dedıgın savesi kapatırsak kayıt olurmu sorun yasarmıyız kayıttan yana

Yeni konular

Geri
Yukarı