Apex Legends oyununa başlanılır mı?

CyHan_Atalay

Attopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 16GB (modelin ismini tam bilmiyorum) 2113 mhz (stok ayarlarda çalışıyor. Normalde 3200 mhz gibi yüksek değerler normal çalışma hızı aslında.
SSD veya HDD modeli
ADATA LEGEND 700 (SSD), WD ELEMENTS 1TB (HDD)
Ekran kartı
Nvidia RTX 2060 (düz versiyon [super, ti deği])
Anakart
PRIME H610M-K D4
İşlemci
İntel İ5 12400F
Eski bir oyun. Bu yüzden aslında her rekabetçi oyunun kaçınılmaz durumlarından biri olan "eski oyuncular" Apex'e de doluşmuştur. Bunu biliyorum, bu konuda sıkıntı etsem de oyuna başlamam için engel değil. Fakat bu oyunun metası (dengeyi sağlayan item. Harita ve karakter gibi etkenler) güncellemeler ile ne kadar da bir değişiyor? Mesela ben Fortnite oyuncusuyum, ve oyuna ilk başladığım zamanlarda (5 ayda) tamamen birbirinden farklı metalar gördüm. Bir de pek çok rekabetçi oyunda Türkçe dil desteği var fakat Apex'e geldiğimizde bu durum istisna oluyor. Bu durum, İngilizcesi basit düzeyde oyuncular için çok sorun teşkil eder mi? Bir de oyun içi öğelerin fiyatı nasıl? Pahalı mı? (her servis oyununda olduğu gibi normal uçuk fiyatlar) yoksa belli başlı ucuz abonelik/direkt satın alım sunan teklifleri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı hile bug gibi sıkıntıları var oyunun ama başlanır. Battle Pass sistemi bol bol kozmetik sağlıyor(300 liraya Pass açılabiliyor) ve oyunun metası dengeli. Overpowered karakter neredeyse yok oyunda bazı 1-2 tane güçsüz karakter var fakat geleli karakterlerin dengeli oyunun. İngilizce seviyesi çok değil anlaşılır basit yapısı var sorun etmez. Sisteminiz fazlasıyla yeterli bu oyuna.

Eski bir oyun. Bu yüzden aslında her rekabetçi oyunun kaçınılmaz durumlarından biri olan "eski oyuncular" Apex'e de doluşmuştur. Bunu biliyorum, bu konuda sıkıntı etsem de oyuna başlamam için engel değil. Fakat bu oyunun metası (dengeyi sağlayan item. Harita ve karakter gibi etkenler) güncellemeler ile ne kadar da bir değişiyor? Mesela ben Fortnite oyuncusuyum, ve oyuna ilk başladığım zamanlarda (5 ayda) tamamen birbirinden farklı metalar gördüm. Bir de pek çok rekabetçi oyunda Türkçe dil desteği var fakat Apex'e geldiğimizde bu durum istisna oluyor. Bu durum, ingilizcesi basit düzeyde oyuncular için çok sorun teşkil eder mi? Bir de oyun içi öğelerin fiyatı nasıl? Pahalı mı? (her servis oyununda olduğu gibi normal uçuk fiyatlar) yoksa belli başlı ucuz abonelik/direkt satın alım sunan teklifleri var mı?

Apex çok boğan oyun Valorant'dan da fazla hep karakter hep kahramanlı onun yerine Fortnite oynayın ama bu öneri.

Bazı hile bug gibi sıkıntıları var oyunun ama başlanır. Battle Pass sistemi bol bol kozmetik sağlıyor(300 liraya Pass açılabiliyor) ve oyunun metası dengeli. Overpowered karakter neredeyse yok oyunda bazı 1-2 tane güçsüz karakter var fakat geleli karakterlerin dengeli oyunun. İngilizce seviyesi çok değil anlaşılır basit yapısı var sorun etmez. Sisteminiz fazlasıyla yeterli bu oyuna.

Çok teşekkür ederim. Bir de oynadığım oyun olan Fortnite bazı ünlüler ile anlaşıp bunları kozmetiklerini getiriyor ve biz oyuncular da bunları almak için biraz fazla uğraşıyoruz. Apex Legends'te böyle Pass sistemi dışında başka kozmetik almak için çok büyük (zorlayıcı) etkinlikler oluyor mu? Bir yandan da oyunda gelişmek için çok saç baş yolmak istemiyorum, oynanışımı geliştirmek harici. Aslında Fornite tamamen kozmetik odaklı da yine de sevdiğim karakter olunca insanın alma isteği duyuyor bir şekilde.

Apex çok boğan oyun Valorant'dan da fazla hep karakter hep kahramanlı onun yerine Fortnite oynayın ama bu öneri.

Fortnite biraz sıktı. Oynamaya devam edeceğim ama artık 300 saatin ardından biraz uzun süreli ara vermeyi planlıyorum. Gelen güncellemeler yine beni hipnoz etmezse... Bahsettiğiniz karakter sistemi sizi çok mu zorladı denerken/oynarken...

Çok teşekkür ederim. Bir de oynadığım oyun olan Fortnite bazı ünlüler ile anlaşıp bunları kozmetiklerini getiriyor ve biz oyuncular da bunları almak için biraz fazla uğraşıyoruz. Apex Legends'te böyle Pass sistemi dışında başka kozmetik almak için çok büyük (zorlayıcı) etkinlikler oluyor mu? Bir yandan da oyunda gelişmek için çok saç baş yolmak istemiyorum, oynanışımı geliştirmek harici. Aslında Fornite tamamen kozmetik odaklı da yine de sevdiğim karakter olunca insanın alma isteği duyuyor bir şekilde.

Markalarla anlaşma olayları var fakat Fortnite kadar sürekli değil, az oluyor. Mesela 2 ay önce Final Fantasy ile anlaşmışlardı sadece kozmetik değil aynı zamanda özel oyun modu gelmişti anlaşmaya özel silah, eklenti vardı mod içinde. Apex'in eşleştirme sistemi bazen can sıkıcı onu baştan söylemem gerekiyor derecesiz oynarken karşınıza komando gelirse şaşırmayın :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı