Apex Legends rank sisteminde Duo ve solo seçenekleri var mı?

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda yeni 20 level oldum ve rank açıldı. Sanırım 3 kişi zorunlu giriliyor. Karşıya gelen rakipler inanılmaz iyi oynarken benim takımıma gelen adamlar gerçekten çok berbat oynuyor. Ranked sisteminde Duo veya solo yok mu?

Ranked girme eğer çok rekabetci biri değilsen ve yeniysen Apex Legends'in ranked sistemi sadece pusarak geçiyor %60 böyle ama normal maçta daha eğlenceli oluyor oyun ha çok rank kascaksan da arena gir.
Yanlış anlaşılmasın uzun süredir cs valo oyuncusuyum aim az cok aşina apex'e lakin rekabetçi kısmında dediğim gibbi daha yeni 20 level oldum Rank kasayim diye girdim ama pusmaktan daha çok takıma gelen adamlar gerçekten çok kötü. Ama yine de dediğiniz gibi normal maç gerçekten eğlenceli.

Yanlış anlaşılmasın uzun süredir CS Valorant oyuncusuyum aim az cok aşina Apex'e lakin rekabetçi kısmında dediğim gibbi daha yeni 20 level oldum rank kasayim diye girdim ama pusmaktan daha çok takıma gelen adamlar gerçekten çok kötü. Ama yine de dediğiniz gibi normal maç gerçekten eğlenceli.

Hocam bu mesajımı yanlış anlamayın fakat Apex Legends gibi oyunlar çok seri bir fight sistemine sahip uçup kaçmalık ve karakter bilgisi olmadan biraz zor karakterleri tanıyıp ranked girmeniz sizin için daha iyi olabilir.

Hocam bu mesajımı yanlış anlamayın fakat Apex Legends gibi oyunlar çok seri bir fight sistemine sahip uçup kaçmalık ve karakter bilgisi olmadan biraz zor karakterleri tanıyıp ranked girmeniz sizin için daha iyi olabilir.
Estağfurullah şuan assault karakter oynuyorum ve sadece onu oynuyorum. Dediğiniz gibi karakter skillerini az cok öğrendim. Hız konusu da gerçekten öyle. 2 saat Apex oynadıktan sonra valorant girdiğimde acayip yavaş geliyo oyun.

Oyunda yeni 20 level oldum ve rank açıldı. Sanırım 3 kişi zorunlu giriliyor. Karşıya gelen rakipler inanılmaz iyi oynarken benim takımıma gelen adamlar gerçekten çok berbat oynuyor. Ranked sisteminde Duo veya solo yok mu?
Uzun zaman oldu ama Duo var diye hatırlıyorum çoğu şey level artıkça açılıyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı