Apex Legends Takım Arkadaşı Arıyorum

FlexiDesign

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG B550-A | Ryzen 7 3800x | Gigabayte Vision RTX 3070 | Gskill TridentZ Neo 3600mhz 32GB | Aorus 500gb m2 SSD | Samsung EVO 970 1TB m2 SSD | Asus ROG LC360 Aio | FSP Aurum 1200W | Phanteks P500A White
Meslek
Game 2D Artist
Merhaba, Apex Legends oynayıp kanser insanlar yüzünden KD düşmesinden sıkıldım ve hiç arkadaşım olmadı için anlaşabileceğim kişiler ile oynayamıyordum.
İyi bir araştırma sonucu bir sunucu buldum aktif bir sunucu ve yeni üyesiyim reklam falan değil kesinlikle, amacım daha çok insanlar ile tanışmak veya insanların yeni oyun arkadaşları keşfetmesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Apex Legends oynayıp kanser insanlar yüzünden KD düşmesinden sıkıldım ve hiç arkadaşım olmadı için anlaşabileceğim kişiler ile oynayamıyordum.
İyi bir araştırma sonucu bir sunucu buldum aktif bir sunucu ve yeni üyesiyim reklam falan değil kesinlikle, amacım daha çok insanlar ile tanışmak veya insanların yeni oyun arkadaşları keşfetmesi.
Merhaba size nereden ulaşabilirim.Discord?
Hocam ben de arıyorum. PS4 üzerinden oynuyorum. Siz muhtemelen PC'dir. Ben de arkadaş bulamıyorum PS4 için. İyi de oynuyorum.
Benim eski ps4 hesabım böyle ama artık ps4'ten oynamıyorum malesef
Eki Görüntüle 554545

Merhaba size nereden ulaşabilirim.Discord?

Benim eski ps4 hesabım böyle ama artık ps4'ten oynamıyorum malesef
Eki Görüntüle 554545
Hocam napmışsınız siz öyle? Bende durumlar böyle. Bir de Octane var onda da biraz kill var.
Adsız.png

Hortlatalım 2kd üstü arkadaşların dc den eklemesini bekliyorum.
Flexi#8068

Apex Legends Screenshot 2021.05.03 - 09.07.20.33.png

Silver - Gold arası takılıyorum 160 saati yeni geçirdim. Derecesiz oynamak istiyorsanız ya da dereceli fark etmez bana oynayabiliriz. K/D 0.85 falan.

Geri
Yukarı