Apex Legends vs. PUBG

Hangisi ?

• Apex Legends

Oy: 125 56,6%
  • PUBG

Oy: 96 43,4%

• Oy verenlerin toplamı
    221
Apex benim oynadığım oyunlar arasında en kötü online FPS. Atmosferi aşırı renkli, düşmanı seçmek çok zor, ayriyeten efektleri Adobe After Effects’i yeni öğrenen lise öğrencilerine yaptırmışlar sanırım. Kusası geliyor insanın. Silahlar falan ayrı rezalet, bir gram zevk vermiyor, neyi vurduğumu falan anlayamıyorum.

PUBG teknik manada performans özürlüsü bir oyun. Görüntü göze hoş gelse gam yemeyeceğim ama o da çöp. Ayrıca silahların kontrolü saçmalık derecesinde zor. Hedef dışında her yere gidiyor mermi. Ama en büyük eksisi seviyeye göre matchmaking yapmaması. Teorik olarak ilk oynayışınızda dünyanın en çok PUBG oynayan insanına vurulmanız mümkün yani. 😊

İkisi de ayrı kötü ama PUBG bir tık daha az kötü.

Bu arada ikisi de parayla satılsa kimse Apex oynamazdı sanırım. Bu da yadsınamaz

Apex benim oynadığım oyunlar arasında en kötü online FPS. Atmosferi aşırı renkli, düşmanı seçmek çok zor, ayriyeten efektleri Adobe After Effects’i yeni öğrenen lise öğrencilerine yaptırmışlar sanırım. Kusası geliyor insanın. Silahlar falan ayrı rezalet, bir gram zevk vermiyor, neyi vurduğumu falan anlayamıyorum.

PUBG teknik manada performans özürlüsü bir oyun. Görüntü göze hoş gelse gam yemeyeceğim ama o da çöp. Ayrıca silahların kontrolü saçmalık derecesinde zor. Hedef dışında her yere gidiyor mermi. Ama en büyük eksisi seviyeye göre matchmaking yapmaması. Teorik olarak ilk oynayışınızda dünyanın en çok PUBG oynayan insanına vurulmanız mümkün yani. 😊

İkisi de ayrı kötü ama PUBG bir tık daha az kötü.

Bu arada ikisi de parayla satılsa kimse Apex oynamazdı sanırım. Bu da yadsınamaz
Apex gayet güzel bir oyun grafikleri de aşırı hoş bence türkiye'de pek tutulmamış olsa da yurtdışın'da çok oynanıyor.Matchmaking konusun da haklısınız fakat pubg de 1500 saatim var ve verdiğim paranın karşılığını fazlasıyla aldığımı düşünüyorum yani özetle ikiside gayet başarılı oyunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı