Apex Legends vs. PUBG

Hangisi ?

• Apex Legends

Oy: 125 56,6%
  • PUBG

Oy: 96 43,4%

• Oy verenlerin toplamı
    221
Apex Legends oyununun başarısının sırrı nedir? Bunun gibi kraliyet savaşı uzun zamandır kimseye sürpriz yapmadı, ama bir mucize tarafından Respawn Entertainment yaptı. Aslında, burada mucize yoktur, ancak hem doğrudan geliştiricilere hem de projeyi tanıtmak ve tanıtmaktan sorumlu olanlara işletmeye yönelik yetkin bir yaklaşım vardır.
Asıl sebep, popüler eğilimlerin ve neredeyse mükemmel teknik uygulamaların başarılı birleşimidir. Herkes bazen çok fazla para yatırmayı öneren erken erişim için bitmeyen beta testlerinden bıktı. Burada, bize tamamen cilalanmış bir ürün veriyorlar - ücretsiz alın ve kullanın. Bu, hem oyun için, hem de her türlü ilişkili özellik için geçerlidir: birçok yüksek kaliteli kaplama, yüzey, istatistik ve diğer hoş dekorasyonlarla işaretler. Lutboks gerçek parayla satın alınabilir - bu sadece Donat türü olduğu sürece. Ücretsiz oyunların popülerliğini de olumlu yönde etkilediği açıktır.

900 saat pubg ve 5.000 saat cs:go oynadım.100 saate yakın apex'de oynadım şuan.

Apex +'ları :

FPS Drop asla olmuyor.
Karakterler oyuna biraz eğlence katıyor.
Wingman gibi bir silahı var ve cs:go'da ki deagle'ı anımsatıyor tam aim ve yetenek gerektiren bir silahı olduğu için baya güzel kılıyor oynamayı (pubg'de benzeri yok)
Ping atma sistemi çok işe yarıyor ve etkili.
C veya CTRL ile kayma sistemi çok iyi.
Hook ve Hook'a benzer bir şey -teleferik gibi- oyunu serii kılan birkaç unsurdan biri ve güzel birşey.
PUBG'de ki gibi drop silahları sadece droptan değil yerden de çıkıyor.Legendary itemlerde aynı şekilde.

PUBG +'ları

Haritaları çok kaliteli
AR silahları çok çeşitli
SR silahları çok çeşitli
Oynanış şekili gerçekçilik açısından apex'ten üstün.
Drop'u daha güzel bu yüzden her seferinde dropa gitme isteği yaratıyor insanda.

Seçim : Apex Legends

Neden : Serii oyunlar daha iyi benim için agresif oynadığım için ama pubg'yi de çöpe atamam kaliteli bir oyun.

PUBG kitlesi son zamanlarda fazlasıyla saçmalamaya başladı. Oyunda sinirlenmeden geçirilecek vakit bulmak zor. İnsanlar her oyununu son oyunuymuş gibi oynuyorlar. Şu anda Apex bir tık daha önde bence.

BR oyunlarindan nefret ederim. Yani yagmala, kusan, gez, adam ara, öl. Hop bastan. Bunlar bana gore cok ters seyler. Ama secicek olsam PUBG secerim biraz daha gercekci ve ciddi oldugu icin.

Forumdaki ilk mesajım :)

Tartışmasız pubg ama desync vs abidik gubidik sorunlardan dolayı apex çıktığından beri 1 kere girdim onda da yine dsync yiyince pubg direk sildim ..

33 yaşında kanser olmaya hiç niyetim yok...
Bu yaşta oyun oynuyorum çünkü envayi çeşit senaryolu oyun oynadım deneyimlemediğim battle Royale bende çok merak uyandırmıştı.. pubg ye 1000 saat gömdüm çok keyif alarak oynuyordum ama artık yeter ...

Aslında battle royale olmasa senaryolu oyunları oynamazdım hatta PC bile toplamazdım...

98 den beri senaryolu envayi çeşit oyun beni ziyadesiyle doyurdu diyebilirim ve oyun oynamayı ciddi şekilde bırakmıştım evlendim vs ,..

Ama pubg ile PC topladım sonra bıraktım

Pubg de kanser sebebi Network sorunları olmasa halen devam edebilirdim ..

Şu an apex oynuyorum 90 levele geldim ..
Çocukluğuma döndüm bi nevi doom ve Quake arena ile büyümüş nesildik biz böyle hızlı oyunlar yabancı gelmedi bana açıkcası

Fortnite gibi çizgi film oyunu indirmedim bile ..
Apex ile fortnite arasında muazzam fark var

Oynayışın seri olması, loot yapmanın kolaylığı gibi nedenlerden dolayı her türlü apex.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı