Apex Legends > diğer Battle Royale oyunları

Tartışma konusu. Bence Apex>diğer Battle Royale oyunları. Düşünceniz nedir?
Bence hemen hemen tüm Battle Royale oyunlarının karışımı olan Darwin Project en iyi Battle Royale oyunu. Yani "Darwin Project>Apex> Cyber Hunter> diğer Battle Royale oyunları" diyorum.
İyide o battle royale değil ki.
Aynen😃
En iYisİ paPci moBiL (!)
Hayır en iyisi Donkey.Bas (!)

1609168707899.png

Apex legends bence de. Birçok br oynadım. Arasında en çok beğendiğim apex oldu. Daha dün çıkan trailerinı izlemek bile aşırı zevkli. Sezon başlangıçlarından bahsetmiyorum bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

APEX diyorum çünkü oyundaki aksiyon hiç bitmiyor ful heyecan en ufak hatanda güme gidiyorsun ben hızlı oyun seviyorum ve APEX benim en sevdiğim oyun Türkiye'de çok tutmaması EA Game Türkiye'yi pek takmamasıyla alakalı o kadar sallamıyor ki bizi dil desteği bile eklemedi oyuna.
En güzel yanı da sürekli kendini geliştirmesi ve yenilikler yapması 2 senesi dolacak ve hala sabit bir oyuncu kitlesi var. Refleks gerektiren bir oyun olduğu için oynamayı beceremeyen bok atıyor hemen. Gelmek isteyen buyursun Türkiye Discord u Join the Apex Legends Türkiye Discord Server!

Geri
Yukarı