Apex oynayan var mı?

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
Steam'a bir kaç güne çıkıyor ve başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden Apex oynayan var ise topluluğu nasıl merak ettim. Hilecilerin çok olduğu ve bu yüzden bir çok insanın bıraktığı söyleniyordu, bu doğru mu? Oyun gerçekten F2P mi yoksa P2W mi? Oynayanlar bilgi verirse sevinirim. Boşuna indirmeyelim.

Steam'a bir kaç güne çıkıyor ve başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden Apex oynayan var ise topluluğu nasıl merak ettim. Hilecilerin çok olduğu ve bu yüzden bir çok insanın bıraktığı söyleniyordu, bu doğru mu? Oyun gerçekten F2P mi yoksa P2W mi? Oynayanlar bilgi verirse sevinirim. Boşuna indirmeyelim.
Ben geçen Origin'de oynadım. Açıkçası oyun baya sıkıcı geldi. Neden? Çünkü 1 sene önceki gibi oyunda yeni olan hiçbir şey yok harbiden. Verdikleri Gamepass'ler berbat. Oyundaki ödüller kötü. Bug yaşamadım yaklaşık 10 saat içinde. Hileye de denk gelmedim. Ama genel olarak oyun klasik bir EA hikayeli oyununun Online modu gibi özensiz. İlk çıktığında cidden herkes severek oynadı ama Epic Games'le ve PUBG'yle rekabet edemediler.

Steam'a birkaç güne çıkıyor ve başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden Apex oynayan var ise topluluğu nasıl merak ettim. Hilecilerin çok olduğu ve bu yüzden birçok insanın bıraktığı söyleniyordu, bu doğru mu? Oyun gerçekten F2P mi yoksa P2W mi? Oynayanlar bilgi verirse sevinirim. Boşuna indirmeyelim.

Oyunda hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamazsın ben 105 seviyeyim ve hala oynuyorum.

Geri
Yukarı