APK uygulamaları bilgilerimizi çalabilir mi?

BreaKSooN05

Kilopat
Huawei APK odaklı çalıştığı için önemli uygulamaları indirmemiz gerekebiliyor. Banka, E-devlet vs.
bilgilerin çalınma olasılığı var mı veya daha güvenli bir yöntem güvenlik amaçlı bir tavsiyeniz var mı?
Mesela bazı APK'lar bulunmuyor bazı sitelerden indirmemiz gerekebiliyor tavsiyeleriniz güvenlik için yapmamız gerekenler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilindik yerlerden, mesela; aptoide gibi yerlerden indirirseniz bir sıkıntı olmaz.

Huawei APK odaklı çalıştığı için önemli uygulamaları indirmemiz gerekebiliyor. Banka, e-devlet vs.
bilgilerin çalınma olasılığı var mı veya daha güvenli bir yöntem güvenlik amaçlı bir tavsiyeniz var mı?
Mesela bazı APK'lar bulunmuyor bazı sitelerden indirmemiz gerekebiliyor tavsiyeleriniz güvenlik için yapmamız gerekenler var mı?

Güvenlik icin telefondan yapabilecegin daha bilindik sitelerden indirmek haricinde cok bir sey oldugunu sanmiyorum. @Korkmaz02 arkadaşa katılıyorum. Ama yanlis bilmiyorsam Google'da bunun icin siteler vardi da ne kadar dogruyu soylerler bilemem.

Anladım benim korkum APK uygulamalarını taklit edip giriş bilgilerimizi çalma olasılıkları çok kolay yani uygulamaların arayüzlerini vs. her şeyini yapabilirler giriş bilgilerini çalmak için etkili bir yöntem APK uygulamaları için biraz daha güvenlik sistemi vs yazarı hakkında bilgi verilebilse çok iyi olacak bütün sistem sitelerin güvenliği bu konuda...
Huawei kendi App galerisi güzel gibi ama illa ki eksikler olabilir.

Huawei APK odaklı çalıştığı için önemli uygulamaları indirmemiz gerekebiliyor. Banka, E-devlet vs.
Başına bir şey geldi mi

Geri
Yukarı