Tosla APK güvenilir mi?

beratiw7

Yoctopat
Daha fazla  
Tosla'nın uygulamasını Play Store'den cihaz desteklemiyor hatası aldığım için indiremiyorum. Uptodown sitesinden APK olarak indirsem bilgi çalınması gibi olaylar olur mu?

Tosla'nın uygulamasını Play Store'den cihaz desteklemiyor hatası aldığım için indiremiyorum. Uptodown sitesinden APK olarak indirsem bilgi çalınması gibi olaylar olur mu?

Her ne kadar güvenilir siteler olsa da her şekilde sızıntı olabilir. Kurmayın böyle bankacılık uygulamalarını APK şekilde.

Bankacılık uygulamalarını APK yüklemenizi önermem. Sonuçta APK siteleri babasının hayrına açmıyor siteyi çoğunlukla. İllaki (hele hele bankacılık uygulamalarına) uygulamalara bir açık koymuşlardır bilgilerinizi çalmak için.

Hocam başka güncel cihaza uygulama indirip .apk olaeak yeni cihaza aktarın.
Yeni cihaz Android 10 olsun, eskisi de Android 6. Siz ayrı Android sürümleri için ayrı versiyonlar geliştirilmiş bir uygulamayı nasıl taşıyacaksınız? Sizin mantığınızla Windows 10 için tasarlanmış bir driver, Windows XP için de kurulabilir. Olur mu hiç öyle bir şey? Elbette olmaz. Kaldı ki Google Play Store, uygulamaları APK olarak indirip kurmasına rağmen dosyasını size vermemekte.

APK olarak indirsen de çalışmayabilir. APK zaten sıkıntılı bir de bankacılığı APK olarak indirme. En kötü Custom ROM atarsın Android versiyonunu yükseltirsin.

Ailenin telefonuna APK editör ve Tosla yükle APK editör ile düzenleme yapmadan Tosla'yı dışa aktar sonra kendine Bluetooth aracı ile gönder ta da.

Geri
Yukarı