APK yüklenmemesine rağmen yer kaplıyor

AlperenTunç

Hectopat
Daha fazla  
Telefonuma 440 MB'lik bir uygulama indirdim. İndirdikten sonra hafızaya baktım ve 2,2 GB hafızam vardi. Ve uygulama yüklenmedi hatasindan dolayı yükleyemedim. Sanırım 4 kez denedim yüklemeyi. Hafıza açmak, önbellek silmek için dosyalara girdiğimde geriye 400 MB yerimin kaldığını gördüm. 1,8 GB dolmuştu ve uygulama hala yuklenmemisti. Avast cleaner ile temizlemeye çalıştım ama görmedi bende dosyaları biraz kurcaladım fakat hiçbir şey bulamadım yardimci olur musunuz?

Telefonuma 440 MB'lik bir uygulama indirdim. İndirdikten sonra hafızaya baktım ve 2,2 GB hafızam vardi. Ve uygulama yüklenmedi hatasindan dolayı yükleyemedim. Sanırım 4 kez denedim yüklemeyi. Hafıza açmak, önbellek silmek için dosyalara girdiğimde geriye 400 MB yerimin kaldığını gördüm. 1,8 GB dolmuştu ve uygulama hala yuklenmemisti. Avast cleaner ile temizlemeye çalıştım ama görmedi bende dosyaları biraz kurcaladım fakat hiçbir şey bulamadım yardimci olur musunuz?
Telefon marka ve modelin nedir? Aynı sorunu bende yaşamıştım telefonuna göre cevap vereyim.

Mesajı atmadan önce Avast cleaner ile denemiştim az önce de CCleaner ile denedim 500 MB gizli önbellek olduğunu buldu fakat ücretsiz kullandığım için silmedi. Ayrıca benim silmem gereken 1800 MB.
Cleaner kullanmayın. Temiz kurulum yapın. Uygulama yüklediğiniz yerlere dikkat edin. Virüs bulaşmış olabilir.

Telefon marka modeli söyleyin ona göre yardımcı olalım.
Realme C21 demiş yukarda?

Geri
Yukarı