APK yüklerken "Telefonunuzla uyumlu değil" hatası

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Citra Emulator yüklemeye çalışıyorum ve Play Store'da uyumsuz hatası aldım ama APK olarak yükleyince de aynı hatayı aldım APK dosyasında ilk kez karşılaştım böyle bir şeyle APK editor gibi uygulamalarla düzeltebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220527-202243.png
    Screenshot_20220527-202243.png
    74,4 KB · Görüntüleme: 94
Citra Emulator yüklemeye çalışıyorum ve Play Store'da uyumsuz hatası aldım ama APK olarak yükleyince de aynı hatayı aldım APK dosyasında ilk kez karşılaştım böyle bir şeyle APK editor gibi uygulamalarla düzeltebilir miyim?
Genellikle Android sürümü ile alakalı oluyor editörle düzeltemezsiniz diye biliyorum.

Genellikle Android sürümü ile alakalı oluyor editörle düzeltemezsiniz diye biliyorum.

Maalesef hocam bende ondan kaynaklıdır diye düşündüm bilgisayardaki Android 7 diye ama telefonum Android 11 ve onda da Play Store'dan yüklenmiyor ama APK'yi denemedim.

SDK sürümü veya desteklediği kütüphaneler kullandığın yapıyı desteklemiyor.
X86-64 versiyonu varsa onu kullan veya düşük bir sürümü varsa onu dene.

APK'nın SDK sürümünü değiştirsem peki?

Maalesef hocam bende ondan kaynaklıdır diye düşündüm bilgisayardaki Android 7 diye ama telefonum Android 11 ve onda da Play Store'dan yüklenmiyor ama APK'yi denemedim.

SDK sürümünü değiştirsem peki?
Zaten Genellikle dememin sebebi o ihtimali bildiğimden SDK değiştirmeyi deneyebilirsin 100% olacak diye bir şey yinede yok.Ama uygulamada da sıkıntı olabilir.

APK'nın SDK sürümünü değiştirsem peki?
Sistemin SDK sürümünü değiştirmeyi denemeni söylüyor. Dediğin imkansız.

Geri
Yukarı