App Store'dan hiçbir şey yüklenmiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki yere geldiğinizde aboneliği sonlandır gözükmüyor mu?
Hayır görünmüyor.

O zaman aboneliğiniz App Store tarafından iptal olmuş başka bir şey vardır. App Store'dan inen uygulamadan sisteminize zararlı yazılım kurulması çok muhtemel değil.

Abonelik ekranı böyle görünüyor:
F8F32439-4F06-49C7-9F7B-867AA5B7DB2B.jpeg

En son 4 yıl önce iPhone kullanmıştım. Benzer durum başıma gelmişti. Uygulamanın ücreti ödenmezse siz borcu ödemediğiniz sürece Apple sizin uygulama indirmenize izin vermez.

İsterseniz linkteki talimatları deneyin ancak işe yarayacağının garantisi veremiyorum.

En son 4 yıl önce iPhone kullanmıştım. Benzer durum başıma gelmişti. Uygulamanın ücreti ödenmezse siz borcu ödemediğiniz sürece Apple sizin uygulama indirmenize izin vermez.

İsterseniz linkteki talimatları deneyin ancak işe yarayacağının garantisi veremiyorum.
Teşekkür ederim cevabınız için fakat herhangi bir ücret alınmadı bizden. Saçma bir şekilde para çekilmediği halde üyelik sayfası karşımıza çıkıyor.

Arkadaşlar selam tekrardan. Her şeyi denedik. Hiç bir şey işe yaramadı ve mecburen o parayı ödemek zorunda kaldık ve sorun düzeldi. Tahminimce o üyelik parasını iptal etmemize rağmen almaya çalıştılar ve karttaki para yetmeyince sürekli ödeme ekranıyla karşılaştık. Bu yüzden de ödememiz gerekiyordu. Benim gibi pek çoğunuz da enteresan bulmuştunuz bu yüzden bilgilendirmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı