Çözüldü %appdata% 3 saatte 20GB dosya birikiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar merhaba öncelikle bana yardımcı olmak isteyen ve olan herkese teşekkürler fakat sizin söylediklerinizle alakası yok. Zaten virüs olmadığından kesin eminim lisanslı 2 program ile 0 virüs vardı ve bilgisayar yavaş çalışmıyordu sadece dosya birikiyordu. İnternette biraz araştırınca bazı kişilerde One Drive sebebiyle olduğunu gördüm belki bende de ondandır diye One Drive'ı sildim ve gece 2'den beri sadece 3 klasör birikmiş. Neden nasıl olduğunu bilmiyorum fakat belki sizde de böyle bir şey olabilir. Benim gibi sorunu olanlar denesin.
Kim kesin demiş.

Bazı minerler veya virüsler aşırı iyi kodlanmış olabiliyor. Hiç böyle bilmediğiniz sitelere girdiniz mi? Ya da Reklam'da çıkan işte iPhone kazandınız. Gibi. Ya da işte ya da bilmediğiniz bir program. Ya da şu ünlünün ne yaptığına inanamayacaksınız %75 ihtimal virüs var.

İyi oku.

Direk zararlı yazılım yok bilgisayarda. Bir hata belli ki. Abartmışsın. İnternet üzerinden hiç bir şey indirmeden herhangi bir zararlı yazılıma yakalanmak mümkün değil beef dışında. O "aşırı" iyi kodlanan zararlılar bu arkadaşa değil şirketlere gidiyor.

Yüksek ihtimalle bir hata. Son güncellemeleri indirdiniz mi Win10'da? Hatalı deniyor.

Direk zararlı yazılım yok bilgisayarda. Bir hata belli ki. Abartmışsın. İnternet üzerinden hiçbir şey indirmeden herhangi bir zararlı yazılıma yakalanmak mümkün değil beef dışında. O "aşırı" iyi kodlanan zararlılar bu arkadaşa değil şirketlere gidiyor.

Yüksek ihtimalle bir hata. Son güncellemeleri indirdiniz mi Windows 10'da? Hatalı deniyor.

Yeni güncelleme mi gelmiş? Bir kontrol edeyim.

Etme. Forumda geçen biri konusunu açtı.

Ona kalırsa her güncellemede en az 1 kişi sorun yaşıyor ve ben kontrol edeyim eğer hatalıysa ben nasıl sileceğimi biliyorum.
Bu mu?

1617169669676.png

1617169769493.png

Etme. Forumda geçen biri konusunu açtı.

Hocam bir de bu nasıl oluyor.

1617169918964.png

1617169949061.png

Direk zararlı yazılım yok bilgisayarda. Bir hata belli ki. Abartmışsın. İnternet üzerinden hiç bir şey indirmeden herhangi bir zararlı yazılıma yakalanmak mümkün değil beef dışında. O "aşırı" iyi kodlanan zararlılar bu arkadaşa değil şirketlere gidiyor.

Yüksek ihtimalle bir hata. Son güncellemeleri indirdiniz mi Win10'da? Hatalı deniyor.
"Beef" dediğiniz oyun oynayarak bize para kazandırdığını söyleyen site mi?

Direk zararlı yazılım yok bilgisayarda. Bir hata belli ki. Abartmışsın. İnternet üzerinden hiçbir şey indirmeden herhangi bir zararlı yazılıma yakalanmak mümkün değil beef dışında. O "aşırı" iyi kodlanan zararlılar bu arkadaşa değil şirketlere gidiyor.

Yüksek ihtimalle bir hata. Son güncellemeleri indirdiniz mi Windows 10'da? Hatalı deniyor.

Tekrar okuyun.

Geri
Yukarı