Apple 2. nesil içinde uç kaldı

Daha fazla  
2. nesil Apple Pencil yere düştü ve uçu çıktı ama çıkan ucun bir parçası kalemin içinde kaldı bu yüzdek yedek uç olmuyor bu durumu yaşayan var mı? İçindeki uç parçasını nasıl çıkarabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG-20240318-WA0001.jpg
    IMG-20240318-WA0001.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 83
Çok kötü olmuş. Kullanıcı hatası ama en azından ne kadar masraf çıkaracaklarını öğrenmek için bir servise götürmeyi düşünür müsünüz? Alet kullanarak çıkarmaya çalışsanız daha kötü olur gibi görünüyor.
Çözüm bulamadım bir elektronikçiye götüreceğim o olmazsa servise artık ama servis de neredeyse sıfır pencil parası kadar masraf çıkarıyor.

Çözüm bulamadım bir elektronikçiye götüreceğim o olmazsa servise artık ama servis de neredeyse sıfır pencil parası kadar masraf çıkarıyor.

Elektronikçinin bozmadan yapma ihtimalini düşünüyorum da iyi yer seçmek lazım. Servisin de fazla tutmaması için insanı "Ucu çıkarıp yenisini takacakken böyle oldu." benzeri yalan söylemeye itiyorlar ne yazık ki.

Elektronikçinin bozmadan yapma ihtimalini düşünüyorum da iyi yer seçmek lazım. Servisin de fazla tutmaması için insanı "Ucu çıkarıp yenisini takacakken böyle oldu." benzeri yalan söylemeye itiyorlar ne yazık ki.
İnşallah hallolur ya sıfırları çok pahalanmış bir daha alamam.

Geri
Yukarı