Samsung Tab S7 FE vs Apple iPad 9. nesil

alperen.gul

Femtopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Galaxy S22
Acer Nitro 5
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Bilgisayar öğrencisiyim. Okula sürekli bilgisayar götürmek eziyet oluyor. Çantam 6.6.5 kiloyu geçiyor okula giderken. Ben de bir tablet almak istiyorum. Sadece tableti götürmek daha kolay olacaktır. Replit gibi uygulamalara kodlarımı yedekliyorum derste. 2 tablet arasında aşırı kararsız kaldım. Sizce hangisini almak mantıklı? Veya başka tablet öneriniz var mı bütçem 10k?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Bilgisayar öğrencisiyim. Okula sürekli bilgisayar götürmek eziyet oluyor. Çantam 6.6.5 kiloyu geçiyor okula giderken. Ben de bir tablet almak istiyorum. Sadece tableti götürmek daha kolay olacaktır. Replit gibi uygulamalara kodlarımı yedekliyorum derste. 2 tablet arasında aşırı kararsız kaldım. Sizce hangisini almak mantıklı? Veya başka tablet öneriniz var mı bütçem 10k?

Bütçe artarsa Huawei MatePad Air öneririm.

IPhone marka telefon kullanıyorsanız IPad öneririm.
S22 kullanıyorum ama ekosistem vs yapmıyorum.

Bütçe artarsa Huawei MatePad Air öneririm.
Tavsiyeniz için teşekkürler. Bakacağım.

Tab S7 FE olabilir.

Sizce neden S7 FE?

Hocam nedeniyle birlikte açıklar mısınız? iPad alırsam kalemde almam şart. Bildiğiniz Apple Pencil muadili kalem var mı? Elimi algılamamsı lazım ekranın yazı yazarken.

Hocam merhabalar konuyu yeni gördüm Huawei Geçin bence Google servisleri yok Youtube dahil yüklemek için saçma sapan yollarla uğraşıyorsunuz İPad 9.Nesil istiyorsanız Yanında Kalemde almanız gerekecek Tablet konusunda İPad 1 Numaradır normalde ancak bu bütçede işler değişir çünkü İPad 9.Nesil 4:3 bir ekran sunuyor optimizasyonu süper ancak dizi film izleyecekseniz tavsiye etmiyorum Samsung ekran konusunda 1 Numaradır TFT Amoled ekran ile çok iyi bir Görüntü sunar Ayrıca S Pen DeX gibi özellikler işinizi oldukça görecektir Ayrıca yanında kalemiyle gelmekte Ancak Stabilizasyon konusunda gelirsek İPad bu konuda tabii ki daha önde Huawei Matepad'e gelirsek bu bütçeye göre güzel tablet tabii yanında kalem ve kılıfla geliyor 144Hz 2.8K Bir Ekran çözünürlüğü sunmakta gerçekten çok iyi bir ekranı olduğunu söyleyebilirim Sonuca gelirsek bunlara göre son kararı siz vereceksiniz Benim Tavsiyem İPad Ancak Kalemi Orjinal Alınır orjinal olmayan kalemler çoğu şeyi desteklemiyor tableti çizebilir hatta direkt çalışmayabilir Orjinal Kalemi 3 Bin lira Eğer ben Kalemede para verip alırım diyorsanız İPad En iyi Tercih olacaktır dediğim gibi önerim İPad kaleme bütçe çıkmazsa S7Fe ya da Huawei Matepad Air düşünebilirsiniz

S7 FE çok büyük gelebilir. 12'4 inç küçük bir boyut değil çünkü. Genel kullanım açısından S7 FE, üretkenlik açısından uygulama desteği ve işlemcisi daha iyi olduğundan iPad 9. nesil. Oyun için de aynı şey geçerli işlemcisi daha iyi olduğundan yine iPad 9. Dizi izlerim, film izlerim, not alırım veya Office kullanırım falan derseniz S7 FE bu konularda daha iyi. Samsung DeX 4 GB RAM olduğundan tam anlamıyla kullanılmıyor ama DeX'de bir artıdır. Ekosistem artısı da var tabii. Samsung Notes'e aldığınız notlar direkt Cloud'la Samsung telefonunuza da geliyor. Bu Apple'da paralı maalesef.

Evet hocam Arkadaşında dediği gibi benim tercihim bu bütçede İPad olurdu.
S7 FE çok büyük gelebilir. 12'4 inç küçük bir boyut değil çünkü. Genel kullanım açısından S7 FE, üretkenlik açısından uygulama desteği ve işlemcisi daha iyi olduğundan iPad 9. nesil. Oyun için de aynı şey geçerli işlemcisi daha iyi olduğundan yine iPad 9. Dizi izlerim, film izlerim, not alırım veya Office kullanırım falan derseniz S7 FE bu konularda daha iyi. Samsung DeX 4 GB RAM olduğundan tam anlamıyla kullanılmıyor ama DeX'de bir artıdır. Ekosistem artısı da var tabii. Samsung Notes'e aldığınız notlar direkt Cloud'la Samsung telefonunuza da geliyor. Bu Apple'da paralı maalesef.

Hocam merhaba konuyu yeni gördüm Huawei Geçin bence Google servisleri yok YouTube dahil yüklemek için saçma sapan yollarla uğraşıyorsunuz iPad 9.Nesil istiyorsanız Yanında Kalemde almanız gerekecek Tablet konusunda iPad 1 Numaradır normalde ancak bu bütçede işler değişir çünkü iPad 9.Nesil 4:3 bir ekran sunuyor optimizasyonu süper ancak dizi film izleyecekseniz tavsiye etmiyorum Samsung ekran konusunda 1 Numaradır TFT AMOLED ekran ile çok iyi bir Görüntü sunar Ayrıca S Pen DeX gibi özellikler işinizi oldukça görecektir Ayrıca yanında kalemiyle gelmekte ancak Stabilizasyon konusunda gelirsek iPad bu konuda tabii ki daha önde Huawei MatePad'e gelirsek bu bütçeye göre güzel tablet tabii yanında kalem ve kılıfla geliyor 144Hz 2.8K Bir Ekran çözünürlüğü sunmakta gerçekten çok iyi bir ekranı olduğunu söyleyebilirim Sonuca gelirsek bunlara göre son kararı siz vereceksiniz Benim Tavsiyem iPad ancak Kalemi orijinal Alınır orijinal olmayan kalemler çoğu şeyi desteklemiyor tableti çizebilir hatta direkt çalışmayabilir orijinal Kalemi 3 Bin lira Eğer ben Kalemede para verip alırım diyorsanız iPad En iyi Tercih olacaktır dediğim gibi önerim iPad kaleme bütçe çıkmazsa S7FE ya da Huawei MatePad Air düşünebilirsiniz

Çok teşekkür ederim açıklayıcı tavsiyeleriniz için. iPad alacağım büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı