Apple alışverişim ne zaman teslim edilir?

AhmetInTheHood

Hectopat
Yer
Berlin
Daha fazla  
Bugün Apple'ın sitesinden öğrenci kampanyası ile iPad Air, AirPods ve Apple Pencil aldım. Bunların teslimat süreleri ne kadardır? Hepsini birlikte mi teslim ederler yoksa farklı günlerde mi? Yakın zamanda Apple'ın sitesinden alışveriş yapan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Apple'ın sitesinden öğrenci kampanyası ile iPad Air, AirPods ve Apple Pencil aldım. Bunların teslimat süreleri ne kadardır? Hepsini birlikte mi teslim ederler yoksa farklı günlerde mi? Yakın zamanda Apple'ın sitesinden alışveriş yapan birileri varsa yardımcı olabilir mi?
Hepsini tek seferde sipariş ettiysen aynı anda gönderirilir.

Ben de air 5 ve airpods satın aldım. Air 5, 2 hafta sonra geldi. Airpods 1 hafta sonra geldi. Düzenleme: Tek seferde sipariş ettim.

Satın alırken ortalama teslimat süreleri yazar ürünlerin. Eğer hepsi aynıysa muhtemelen birlikte gelir. Ancak iPad 4 hafta, airpods 1-2 hafta ise farklı zamanlarda ulaşabilir.

Geri
Yukarı