Apple Almayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

21Kıray

Hectopat
Daha fazla  
Çünkü bataryalar yetersiz, eğilip-bükülüyor, bir suya düştümü hemen bozulabilir, ekranı çok hassas, şarj esnasında kullanan insanlar ölüyor ve çok pahalı. Yani İphone 6 + alacağınız parayla gidin 2 el araba alın derim...

Kanıtlarım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bükülme testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Düşürme Testi.

iPhone 4'ünden elektrik çarptı ve öldü! - Haberler
- CHIP Online
Ve Ölüm.....

O zaman ben de Samsung almayın derim(!)
Galaxy S3'ü cebinde fena patladı! - Haberler
- CHIP Online

Bir de kanıtlarım var diye video paylaşmışsınız. Aynı zorlamayı Note 3'e yapınca Note 3 de hafif eğiliyor. Bunlar büyük ekrana sahip telefonlar da biraz da kabul edilecek şeyler. Elinle kıracak şekilde bükersen tabii olur. Önemli olan günlük kullanımda eğilmemesi.

Çünki bataryalar yetersiz, eğilip-bükülüyor, bi suya düştümü hemen bozulabilir, ekranı çok hassas, şarj esnasında kullanan insanlar ölüyor ve çok pahalı. Yani İphone 6 + alacağınız parayla gidin 2 el araba alın derim...

Kanıtlarım:
Bükülme testi.

Düşürme Testi.

iPhone 4'ünden elektrik çarptı ve öldü! - Haberler
- CHIP Online
Ve Ölüm.....
Sağlam telefon istiyorsan 3310 alacaksın evladım...

Hepsinden daha önemlisi, Foxconn fabrikalarında çalışan işçi görünümlü kölelerdir.

Not: Samsung S3'ün patlama haberindeki resim fotoşoklu gibi geldi bana.
2013070914093816672.jpg

Levent Pekcan sosyal ağlardan birinde şunu yazdı:
Telefona iki elle abanıp sonra da "filanca telefon eğiliyor" diye bağıra bağıra haber yapmak? Eğilmese ne olacak, binanın temeline mi koyacaksın telefonu?

Tamamiyle katılıyorum. Tamam herkes telefonunun daha sağlam olmasını ister fakat sağlam olmasını istersen daha uzun ve ince şekilde yapamazsın telefonu. Ayrıca daha da ağır olur. Bir şeyi seçerken diğerinden feragat etmen gerekiyor.

Sağlam olsun, eğilmesin, bükülmesin, üstüne oturacağım bir şey istiyorum dersen bu olur bak:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı