Apple Batabilir mi?

Apple Batar mı?

• Batar

• Batmaz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Anlamıyorum şu iphone'ye o kadar para verme aşkı olan kişileri. sizin işinizi 2000 tl lik telefon görmüyormu. siz bu telefonla marsa çıkıp güneştekilere konuşabiliyormusunuz. ben oyun oynuyorum kasmasın istiyorum diyorsanız aynı oyunları 2500tl lik pocophone da oynatır. ama ben öyle oyunlar oynamıyorum gidip telefonla uçak kaldırma oyunu oynuyorum diyorsanız bilmem. bence Apple tamamen para israfı.

@Rovou iPhone’ların satmasının en büyük nedeni iOS’a sahip olması. Yoksa millet de biliyor 2000₺’lik telefonun işini göreceğini. Bir gün Apple kullanırsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Anlamıyorum şu iphone'ye o kadar para verme aşkı olan kişileri. sizin işinizi 2000 tl lik telefon görmüyormu. siz bu telefonla marsa çıkıp güneştekilere konuşabiliyormusunuz. ben oyun oynuyorum kasmasın istiyorum diyorsanız aynı oyunları 2500tl lik pocophone da oynatır. ama ben öyle oyunlar oynamıyorum gidip telefonla uçak kaldırma oyunu oynuyorum diyorsanız bilmem. bence Apple tamamen para israfı.

Bi bitmediniz be dostum. İnsanların neye para vereceğine ne alacağına karışmak size mi kaldı? Telefonu ile hava atan kaldı mı artık? Kaldı ise bu kurumu değil, kişileri ilgilendirir. Fiyatları pahalı onu herkes biliyor, bunu bilerek alan varsa da saygı duymak lazım. Yıllardır iPhone kullanıyorum, hiçbir zaman Android'i ya da Samsung'u kötülemedim. Sadece belirli yerlerde tartışırım. Önünüze iPhone X ve Samsung S9 Plus konsa %90'ınız, iPhone'u seçer zaten. Bırakın bu işleri.

@Rovou iPhone’ların satmasının en büyük nedeni iOS’a sahip olması. Yoksa millet de biliyor 2000₺’lik telefonun işini göreceğini.
iOS herşeyi yapabiliyormuda millet alıyor. Diğer firmalar artık Apple kadar güvenli. Benim düşüncem millet sadece marka için alıyor apple'ı

Bi bitmediniz be dostum. İnsanların neye para vereceğine ne alacağına karışmak size mi kaldı? Telefonu ile hava atan kaldı mı artık? Kaldı ise bu kurumu değil, kişileri ilgilendirir. Fiyatları pahalı onu herkes biliyor, bunu bilerek alan varsa da saygı duymak lazım. Yıllardır iPhone kullanıyorum, hiçbir zaman Android'i ya da Samsung'u kötülemedim. Sadece belirli yerlerde tartışırım. Önünüze iPhone X ve Samsung S9 Plus konsa %90'ınız, iPhone'u seçer zaten. Bırakın bu işleri.
Peki. Ama bir insanın israf yapması başka bir insanı hiçmi rahatsız etmiyor?

Başlık saçma olmuş apple neden batsın? Şuan çöküşte olan mobil departmanı ve ben tim cook denen herifin o sıcak koltuktan kalkması ile düzeliş sürecine gireceğini düşünüyorum. Çünkü andoid veya muhtemel rakipleri ios'un bazı konularda yerini doldurmaktan uzak (microsoft hariç) ve emin olun iphone batarsa microsoft çıkışa geçer, abd'nin elinde kart bitmez. Tabi gelecekten çok emin konuşmamak lazım.

@Rovou tek sebep demedim farkındaysan, en büyük sebebi iOS olması dedim. Şahsen iPhone’daki o tadı aldıktan sonra Android’e dönmek istemiyorum. Kasıyormuş gibi geliyor bana. Ayrıca, kimin telefona ne kadar vereceği sana mı kaldı? Parası olan istediğini alır. Telefonuyla ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Son zamanlarda Apple düşmanlığı doğdu baya.

Peki. Ama bir insanın israf yapması başka bir insanı hiçmi rahatsız etmiyor?
Ediyorsa onu eder seni ya da beni etmez. Samsung'un son çıkardığı modeller çok mu ucuz? Xomia Türkiye'ye geldi ama fiyatlara bak gereksiz pahalı. Türkiye de ne ucuz ki? Alınan vergiler her şeyi açıklıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı