Apple Batabilir mi?

Apple Batar mı?

• Batar

• Batmaz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bana kalmadı. Ama bu israf nasıl sizi rahatsız etmiyor anlamıyorum. Şuan 5 yıllık mi4 kullanıyorum. Yeni bir telefon alabilirim ama ben telefonla uzaya çıkmıyorum. O kadar ütopik fiyatlar bence tamamen israf. Size almayın demiyorum. "Bence" kelimesini görmezden gelerek yorum yapmayın. Zenginsen veya paran varsa alırsın ama bazı kişiler var zorlukla kredi çekip alıyorlar benim sözüm onlara.

EDIT: Mi4'e MIUI 10 1-2 aya gelicek. Yani hala güncelleme alıyor.

İmkanı yok. Millet abi elma yaaa diye geziyor.

Kendimden özet: Note 6 PRO bana yetiyor. Ayfon X almaya gerek yok şimdilik. Zaten MIUI arayüzü bir iOS değil ama hızlı.

Apple kullanmadım hiç ama şunu biliyorum şuan iPhone 6-6S-6S plus-6 Plus gibi cihazlar eskiyince insanlar iOS işletim sistemine alıştığı için kolay kolay Androide geçemeyecekler.El mahkum onlarda ya kendi telefonlarinin bir kac nesil sonrakisini alacaklar.(iPhone 7 gibi)Veya şuanki güncel seriyi. Bu döngünün sürekli devam edeceğini düşünüyorum o yüzden Apple'ın kolay kolay batacağını pek sanmıyorum ama eskisi gibi piyasada söz sahibi olamayacağı açık.

Kameradan baska degistirecekleri bir şey kalmadıgında batar diye düsünüyorum.

Apple batmaz. Gereksiz algı yapmayın. Fiyat olayına gelince ülkede yüzde 300 vergi alınıyorsa Apple ne yapabilir? Kaldı ki amiral gemisi Android cihazlarda pahalı. Zarar olayına gelince Apple'ın sadece karı azaldı. Ortada zarar falan yok. Yeni bir iPhone çıkması olayına gelince 14 Pro'lar çıktığı andan itibaren satış rekoru kırdı. Durumun daha kötüye gitmesi diye bir şey yok.

Apple'ı ayakta tutan şey IOS. IOS yerine Android kullansa telefonlarını o fiyata satamazdı zaten. Android IOS'e çok yaklaştı. Eğer bir gün Android IOS'u yakalar hatta geçerse(ki geçmeyi bilmem ama çok zaman geçmeden yakalayacak) Apple'ın işi zora düşer. O zaman sadece Apple'a olan algı onu ayakta tutar. O da biterse radikal değişimler yapması gerekir. Firmalar da devletler gibidir. Doğar,büyür,yaşlanır ve ölür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…