Apple cihaz nasıl bulunur?

iCloud şifresini bilmiyorsan ancak aile iCloud'u varsa ve diğer cihazlara konum paylaşımı açıksa cihazın nerede olduğunu bulabilirsin. Onun dışında iPhone'un bağlı olduğu iCloud şifresini bilmiyorsan hiçbir şekilde bul özelliğini kullanamazsın.

112'den emniyete bağlanıp cihazını kaybettiğini ve IMEIsinin kara listeye alınmasını istediğini söyle. En azından çalındıysa başka birisi kullanamaz telefonunu. Gerçi iCloud hesabı giriliyse zaten kullanamazlar ama ekstra bir güvenlik duvarı olmuş olur.

İyi Sosyaller. Geçen günlerde Apple cihazımı kaybettim, elimde cihazın IMEI adresi, telefona halihazırda girilmiş olan Gmail adresi mevcut. Ancak iCloud hesap şifresini bilmiyorum. Bu cihazın yerini tespit edebilir miyim?

Öncelikle durum için üzüldüm.
iPhone mu bul özelliği aktif durumda mıydı?

İyi Sosyaller. Geçen günlerde Apple cihazımı kaybettim, elimde cihazın IMEI adresi, telefona halihazırda girilmiş olan Gmail adresi mevcut. Ancak iCloud hesap şifresini bilmiyorum. Bu cihazın yerini tespit edebilir miyim?

iCloud verilerinizi hatırlıyorsanız iCloud adresine gidin oradan cihazımı bul uygulamasını açın eğerki telefonunuzda bu özelliği açmamışsanız iş işten geçmiştir.

İyi sosyaller. Geçen günlerde Apple cihazımı kaybettim, elimde cihazın IMEI adresi, telefona halihazırda girilmiş olan Gmail adresi mevcut. Ancak iCloud hesap şifresini bilmiyorum. Bu cihazın yerini tespit edebilir miyim?

Hocam evinize en yakın karakola gidin ifade verin.
Kaybettiğiniz yerde kamera falan varsa gidip incelesinler.

1694629100251.png

IPhone'umu bul açık olursa bu şekilde görebiliyorsunuz sağ üstteki haritadan yolları evleri açabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı