Apple.com.tr MacBook Pro 14 inç Hasarlı Teslimat

2. Kusur göze batmaz ama 1. batacak gibi duruyor. Eğer rahatlığınız var ise iade edebilirsiniz. Fakat doların yükseldiğini unutmayın.

Bunun için Apple Türkiye ile görüştün mü değiştiririz dediler mi? Ayrıca bu ürünün normalde kutusu çok sağlam dış kutu içinde kendi kutusu var yani kargoda falan bu hale gelmesi pek mümkün değil. Gelen ürün sıfır gibi kutulanmış olabilir mi?

Bunun için Apple Türkiye ile görüştün mü değiştiririz dediler mi? Ayrıca bu ürünün normalde kutusu çok sağlam dış kutu içinde kendi kutusu var yani kargoda falan bu hale gelmesi pek mümkün değil. Gelen ürün sıfır gibi kutulanmış olabilir mi?
Evet dediler. Kutuda hiçbir hasar yoktu zaten büyük ihtimal üretim hattında bir sıkıntı oldu ya da dediğiniz gibi outlet ürün.

8 Aralık 2021'de Apple.com.tr üzerinden sipariş verdiğim 14 inç Base Model MacBook Pro bugün teslim edildi ancak cihazda ufak hasarlar mevcut.
Sizce değişime gönderip en az 3 hafta daha beklemeli miyim yoksa bu şekilde kullanabilir miyim?

Eki Görüntüle 1255944

Eki Görüntüle 1255943

Eki Görüntüle 1255945

5 kez falan MacBook Air değiştirdim bazıları bu bilgisayar gibi hasarlıdı ben olsam değiştirirdim. Değiştirme sebebim kozmetik sorunlardan değildi benim bilgisayarlarım yamuktu.

Geri
Yukarı