Apple.com.tr MacBook Pro siparişi 5 gündür "işleniyor" aşamasında

James Gosling

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
9 Aralık 2020 tarihinde, M1 işlemcili 16 GB RAM, 512 GB SSD'li MacBook Pro'yu apple.com.tr üzerinden sipariş ettim. Ama sipariş ettiğim günden beri "işleniyor" aşamasında görünüyor siparişim. Acaba kaç gün daha böyle kalacak? Tahmini teslimat tarihi 7-14 Ocak 2021 belirtilmiş.
Düzenleme: Tarih.

Son düzenleme:
9 Aralık 2020 tarihinde, M1 işlemcili 16 GB RAM, 512 GB SSD'li MacBook Pro'yu apple.com.tr üzerinden sipariş ettim. Ama sipariş ettiğim günden beri "işleniyor" aşamasında görünüyor siparişim. Acaba kaç gün daha böyle kalacak? Tahmini teslimat tarihi 7-14 Ocak 2020 belirtilmiş.
Yoğunluk yüzünden çok geç geliyor siparişler tahmini teslimat tarihine yakın bir günde geleceğini düşünüyorum.
Kanka 2020 Aralıktayız nasıl ocak 2020 olsun?
2021 demek istemiş.

9 Aralık 2020 tarihinde, M1 işlemcili 16 GB RAM, 512 GB SSD'li MacBook Pro'yu apple.com.tr üzerinden sipariş ettim. Ama sipariş ettiğim günden beri "işleniyor" aşamasında görünüyor siparişim. Acaba kaç gün daha böyle kalacak? Tahmini teslimat tarihi 7-14 Ocak 2020 belirtilmiş.
1 ay kadar sürüyor MacBook teslim süreleri. Siz configüre ettiğiniz için sıfırdan üretilip paketleniyor. Ben bir MacBook standı aldım o bile 2 haftadır hâlâ işleniyor olarak görünüyor. Tahmini teslim tarihleri arasında teslim edeceklerdir şüpheniz olmasın.

Bu gece “gönderime hazırlanılıyor” aşamasına geçiş yaptı arkadaşlar.

Merhaba, durum hakkında güncelleme yapabilir misiniz? Ürün kaç günde elinize ulaştı? Gönderime hazırlanıyordan sonraki aşamalar hangi hızla gerçekleşti? Bilgi verirseniz çok mutlu olurum. (Ve tabiki cihaz hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyorum.)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı