Apple geri dönüş kampanyası beklenmeli mi?

batuhandumpas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iPad 9.nesil almayı düşünüyorum. Pozitif teknolojiden alırsam kalem + iPad 11 K'ya denk geliyor. Sizce Apple geri dönüş kampanyasını beklemem mantıklı olur mu? Eğer öyle olursa Apple'nin kendi sitesinde iPad + kalem 12 k civarına gelecek lakin yanında AirPods hediye geliyor. Sizce beklemek mi mantıklı yoksa direkt almak mı? Düşüncem bu sene içinde okula geri dönüş olarak AirPods verecekler diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, iPad 9.nesil almayı düşünüyorum. Pozitif teknolojiden alırsam kalem + iPad 11 K'ya denk geliyor. Sizce Apple geri dönüş kampanyasını beklemem mantıklı olur mu? Eğer öyle olursa Apple'nin kendi sitesinde iPad + kalem 12 k civarına gelecek lakin yanında AirPods hediye geliyor. Sizce beklemek mi mantıklı yoksa direkt almak mı? Düşüncem bu sene içinde okula geri dönüş olarak AirPods verecekler diye düşünüyorum.

Hocam hala almadıysan geçmiş olsun kampanya bitmiş galiba aldıysan da hayırlı olsun Apple Temmuz'un 2.haftası gibi Türkiye'de okula dönüş kampanyasını başlatır diye düşünüyorum iPad 9.nesil için geçerli olur mu bilmiyorum ama şu an okula dönüş adında Amerika'da iPad Air 5'e 100 dolar hediye kartı veriyorlar Meksika ve Filipinler'de de Apple Pencil hediye ediyorlar yani büyük ihtimalle bize de Apple Pencil hediye ederler.Dediğim gibi iPad 9.nesil için geçerli olur mu bilmiyorum biraz araştırıp baksan iyi olur ben Air 5 almak için bakıyordum.

Geri
Yukarı