Elektronik Apple iPhone 11 (64 GB) - Siyah 20.999 TL

Yakında desteği bitecek bu telefona hem de 64 GB telefona 21k vermek akıl karı değil bence. Aynı paraya kat ve kat daha iyi olan aşağıdaki telefon bakılabilir.

Bende Apple 11 kullanıyorum. Bundan önceki telefonumu da 7 sene kullanmis idim destek bitince merak etmeyin telefon çöp olmuyor. Yine aynı sekilde kullanıyorsunuz. Güncelleme almamasi bitik anlamina gelmez.

Bende Apple 11 kullanıyorum. Bundan önceki telefonumu da 7 sene kullanmis idim destek bitince merak etmeyin telefon çöp olmuyor. Yine aynı sekilde kullanıyorsunuz. Güncelleme almamasi bitik anlamina gelmez.
Güzel dostum, o telefona o teknolojiye bu para verilmez. Ekran çöp batarya çöp günümüz için.

Apple ne kadar mükemmel ötesi pazarlama teknikleri kullanıyor ki, yıllar öncesinin şu anda neredeyse tutanamayacak özellikleri olan telefonunu peynir ekmek gibi sattırıyor. Hepsinden öte bunu teknoloji forumunda yaptırıyor. Apple firmasını taktir ediyor, ölümüne şu telefonu savunan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum.

Ailecek iPhone ekosistemindeysen, aile paylaşım özelliklerini kullanıyorsan ve ailende Android'den iPhone'a geçirmek istediğin telefonla çok haşır neşir olmayan birisi varsa çok mantıklı. Başka arkadşların dediği gibi "çöp kutusu" olmaktan çıkıyor nasıl kullanacağına bağlı olarak.
Benim için iyi değil. Sebebi ise bu fiyatı hak etmiyor bence. O kadar para vereceğim ve IPS LCD ekranlı telefon alacağım.

Geri
Yukarı