Apple, iPhone 15 Isınma Sorunu İçin Paketlenmiş Cihazları Güncelleyebilecek Çözüm Geliştirdi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple iPhone 15 Pro

Apple, iPhone 15 Pro serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte kendisini bir başka tartışmanın içinde buldu. Cihazların aşırı ısındığına dair çok sayıda rapor geldi. Bu raporlar sonrasında Apple, iOS 17.0.3 güncellemesiyle sorunu çözmeye odaklandı. Bu durum Apple’ı gelecekte benzer sorunları önlemek için kendi kurum için çözümünü geliştirmeye sevk etmiş olsa gerek. Bloomberg’den Mark Gurman’ın haberine göre Apple, […]

Devamı: Apple, iPhone 15 Isınma Sorunu İçin Paketlenmiş Cihazları Güncelleyebilecek Çözüm Geliştirdi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Diğer firmalarda böyle bir şey yapmaya başlarlar demek oluyor bu. Şahsi gözlemime dayanarak söylüyorum Apple ne yapıyorsa diğer firmalar da onu yapıyorlar. Bu sektörde Apple öncü firma. Tabi bencesi.

Diğer firmalarda böyle bir şey yapmaya başlarlar demek oluyor bu. Şahsi gözlemime dayanarak söylüyorum Apple ne yapıyorsa diğer firmalar da onu yapıyorlar. Bu sektörde Apple öncü firma. Tabi bencesi.
Genelde Samsung öncü firma olmuştur. Type-C'ye bile yıllar sonra mecburi sebeplerden geçen bir firmadan bahsediyoruz.

Son düzenleme:
Örnek kutudan şarj aletini çıkarma.
Örnek jak girişini çıkarma.
Örnek çentikli tasarım.
Örnek parmak izi okuyucusu.

Type C 2015 yılından beri MacBook cihazlarda kullanılıyordu.
Bunların hiç birine öncü girişim tarzı bir şey söyleyemezsin. Kaldı ki yapmak zorunda oldukları için yaptıkları şeyleri de yazmışsın.

Bunların hiç birine öncü girişim tarzı bir şey söyleyemezsin. Kaldı ki yapmak zorunda oldukları için yaptıkları şeyleri de yazmışsın.
Yaptı, diğer firmalar örneğin Samsung gibi dalga geçti. Sonra kendileri de bu kervana katıldı. Parmak izi 5s ile geldi, öncesinde Samsung'un hangi telefonunda parmak izi vardı? Yapmak zorunda oldukları için yaptığı şeyleri yazmışım diyorsun da jak girişini çıkartmanın veya çentikli tasarımın ne gibi bir zorunluluğu var?

Apple gömeceksiniz diye de abartmayın her şeyi. Adamlar ilk dokunmatik telefonu çıkarttılar siz hala öncü değil diyorsunuz.

Yaptı, diğer firmalar örneğin Samsung gibi dalga geçti. Sonra kendileri de bu kervana katıldı. Parmak izi 5S ile geldi, öncesinde Samsung'un hangi telefonunda parmak izi vardı? Yapmak zorunda oldukları için yaptığı şeyleri yazmışım diyorsun da jak girişini çıkartmanın veya çentikli tasarımın ne gibi bir zorunluluğu var?

Apple gömeceksiniz diye de abartmayın her şeyi. Adamlar ilk dokunmatik telefonu çıkarttılar siz hala öncü değil diyorsunuz.

Bluetooth kullanımının yaygınlaşması, telefonların iyice incelmesi gibi durumlar ve daha dayanıklı bir telefon çıkarma amacı ile kaldırıldı kulaklık girişi. Zaten mantıklı bir hareket de değildi açıkçası 😂 Parmak izinin eklenmesi gibi şeylere çalmak dersek bu dünyada ki her şeye çalıntı demek gerekir. Apple benim için her şeyi overpriced bir fiyata satan bir marka ve kim ne derse desin bu düşüncem hiçbir şekilde değişmez.

Bluetooth kullanımının yaygınlaşması, telefonların iyice incelmesi gibi durumlar ve daha dayanıklı bir telefon çıkarma amacı ile kaldırıldı kulaklık girişi. Zaten mantıklı bir hareket de değildi açıkçası 😂 Parmak izinin eklenmesi gibi şeylere çalmak dersek bu dünyada ki her şeye çalıntı demek gerekir. Apple benim için her şeyi overpriced bir fiyata satan bir marka ve kim ne derse desin bu düşüncem hiçbir şekilde değişmez.
Yani gelip de fikrini değiştirmeye çalışmakla uğraşamam umutsuz vakasın belli ki. Öncü firma değil diyorsun sektörde yaptığı şeylerin öncü hareketler olduğunu söylüyorum bana zırva cevaplar veriyorsun.

Geri
Yukarı