Apple iPhone X ekran değişimi

mr.Cagatay

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler iPhone X telefonumun ekranı kırıldı değiştireceğim ama çok fiyat aralıklı ekran var biri orijinal servis ekranı 2000 TL diyor biri orijinal servis ekranı 5000 TL diyor fiyat aralıklarını aklım almıyor veya başka kaliteli ekran önerecek var mı? 1800 TL falan bütçe.

Yan sanayi ekran bu. Ayrıca iPhone X'in ekranı OLED, linkteki ürün LCD oradan anlaşılıyor yan sanayi olduğu.

Orijinal ekran ücreti, 5149 TL.

Onu bende fark ettım satıcıya sordum LCD olduğunu peki onerebileceğiniz yan sanayi ekran var mı?

İyi günler iPhone X telefonumun ekranı kırıldı değiştireceğim ama çok fiyat aralıklı ekran var biri orijinal servis ekranı 2000 TL diyor biri orijinal servis ekranı 5000 TL diyor fiyat aralıklarını aklım almıyor veya başka kaliteli ekran önerecek var mı? 1800 TL falan bütçe.

Ekranı kırıldı ise cam alman gerekmiyor mu? İç ekran da sorun var mı? Yoksa sadece çatlak mı?

Evet değişmesi lazım. Yan sanayi taktırırsan face id çalışmaz. Orijinali de çok pahalı. Orijinal ekranı bulabildiğin en ucuz yerden bulup taktırmak lazım.

Ben bu işi yapıyorum. Piyasada 3 ekran var. Led, oled(birkaç marka) ve cam değişimli servis ekranı. Led olan ekranı önermiyorum. Diğer oled ve servisi öneririm. 12 yıldır bu sektördeyim, formlar içinde kulaktan dolma bilgilerle cevap verenler çok fazla. İşi bilene ve ehline sorun.

Geri
Yukarı