iPhone X orijinal batarya değişimi

Utku2205

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İkinci el aldığım iPhone X cihazının pil sağlığı %96 ancak pili çok hızlı bir şekilde bitiyor. Yüksek ihtimalle yan sanayi pil takmışlar daha önce, ben şimdi bu cihazı Apple yetkili servisine götürsem orijinal pil takarlar mı acaba?
Fiyat olarak 1400 TL dedi internet sayfasında ama değer mi bir de bu fiyata acaba?

Merhaba. İkinci el aldığım iPhone X cihazının pil sağlığı %96 ancak pili çok hızlı bir şekilde bitiyor. Yüksek ihtimalle yan sanayi pil takmışlar daha önce, ben şimdi bu cihazı Apple yetkili servisine götürsem orijinal pil takarlar mı acaba?
Fiyat olarak 1400 TL dedi internet sayfasında ama değer mi bir de bu fiyata acaba?
Sen ne kadara aldın ki 1400 TL batarya için değiştireceksin? Bence diğer markaların ürünleri daha mantıklı.

Apple ürünlerde yan sanayi hiçbir batarya stabil ekran süresi veremiyor, hızla bitiyor. Orijinal öncelik olmalı bu telefonu uzun süre kullanacaksanız. Fiyatlar dediğiniz seviyede.
usta bana da öyle geliyor sanırım en mantıklısı apple orjinal almak. Hani bir kere alırsın uzun süre kullanırsın.

Bir de Apple servislerinde servis ücretini kredi kartı limitinden verebiliyor muyum acaba yoksa nakitmi ödemem gerekir?

Yan sanayi bataryalarda pil sağlığı düşmez ki. Pil sağlığı yan sanayi veya çakma bataryalarda hep %100 gözükür. Elimde 7 Plus var ve 200 şarj döngüsüne rağmen pil sağlığı %100 gözüküyor, çünkü Rova güçlendirilmiş pil var içerisinde. Orijinal bir Apple bataryası, 200 döngü içerisinde mutlaka en az %1 veya %2 sağlık kaybeder.

usta bana da öyle geliyor sanırım en mantıklısı apple orjinal almak. Hani bir kere alırsın uzun süre kullanırsın.

Bir de Apple servislerinde servis ücretini kredi kartı limitinden verebiliyor muyum acaba yoksa nakitmi ödemem gerekir?
Apple yetkili servisin de teknisyenim. Kredi kartı ile ödeme alınıyor bir sorun yok

Kredi kartı ile ödeme var hocam.

Geri
Yukarı