Apple iPhone X ekran değişimi

Ben bu işi yapıyorum. Piyasada 3 ekran var. LED, OLED(birkaç marka) ve cam değişimli servis ekranı. LED olan ekranı önermiyorum. Diğer OLED ve servisi öneririm. 12 yıldır bu sektördeyim, formlar içinde kulaktan dolma bilgilerle cevap verenler çok fazla. İşi bilene ve ehline sorun.

Çok teşekkür ederim ya OLED 1800 TL civarında ne onerırsınız Apple iPhone X Hard OLED LCD Ekran Dokunmatik Fiyatları ve Özellikleri
Bu ekranı çok övmüşler alınır mı? Nediyorsunuz? Veya siz link atar mısınız?

Apple'dan başka hiç bir yerde oriijnal pil ve ekran bulunmamaktadır. Yerinizde olsam iPhone X gibi bir telefonu Apple teknik servisinden başka bir yere götürmem. Fakat fiyatlar çok pahalı Apple'da. Yan sanayiden başka şansınız kalmıyor.

Apple'dan başka hiçbir yerde oriijnal pil ve ekran bulunmamaktadır. Yerinizde olsam iPhone X gibi bir telefonu Apple teknik servisinden başka bir yere götürmem. Fakat fiyatlar çok pahalı Apple'da. Yan sanayiden başka şansınız kalmıyor.

Telefonu 6000 bine alıp ekrana 5000 TL vermek koyar ama.

Apple'dan başka hiçbir yerde oriijnal pil ve ekran bulunmamaktadır. Yerinizde olsam iPhone X gibi bir telefonu Apple teknik servisinden başka bir yere götürmem. Fakat fiyatlar çok pahalı Apple'da. Yan sanayiden başka şansınız kalmıyor.

Mecburum maalesef.

Ekranı kim değişecek? Sen mi?

Hayır iyi bir yere goturmeyı dusunuyorum ınternetten satın alıp.

Gx ekran öneririm. Kimse taksit yapmaz doğrusu peşin öderler piyasa bu şekilde işler. İstanbul'da olsan senin işi 1200 TL hallederdik.

Haklılar zatende şey planladım ya internetten taksitli alıp taktırmayı.

Gx ekran öneririm. Kimse taksit yapmaz doğrusu peşin öderler piyasa bu şekilde işler. İstanbul'da olsan senin işi 1200 TL hallederdik.

Bir de batarya olarak ne önerirsiniz?

100%100 servis bataryası orijinal batarya 400TL dedi bana bir yer ama şüpheli geldi orijinalini de satıyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı