Apple kimliğimi unuttum

Merhaba anneme iPhone 6 telefonu verecektim fakat bir sorun oluştu. Ben bir süre önce telefonu sıfırladıktan sonra yeni bir Apple kimliği oluşturup onunla giriş yapmıştım. Fakat şimdi ise bir şey indirmeye çalıştığımda parola isteyince unuttuğum için yanlış şifreler girdim ve Apple kimliği kilitlendi. Parolamı unuttum seçeneğine bastığımda 2 seçenek sunuyor biricinsi güvenlik sorusu. Apple kimliği oluştururken doğum tarihi yapmadım diye biliyorum başka sorular seçmiştim fakat doğum tarihi soruyor. İkinci olarak da e posta ile kilidi kaldırın diyor. Bu seçeneğe bastığımda ise şifresini unutmuş olduğum aynı iCloud hesabına yolluyor. Ne yapacağımı bilemedim ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Merhaba anneme iPhone 6 telefonu verecektim fakat bir sorun oluştu. Ben bir süre önce telefonu sıfırladıktan sonra yeni bir Apple kimliği oluşturup onunla giriş yapmıştım. Fakat şimdi ise bir şey indirmeye çalıştığımda parola isteyince unuttuğum için yanlış şifreler girdim ve Apple kimliği kilitlendi. Parolamı unuttuğum seçeneğine bastığımda 2 seçenek sunuyor biricinsi güvenlik sorusu. Apple kimliği oluştururken doğum tarihi yapmadım diye biliyorum başka sorular seçmiştim fakat doğum tarihi soruyor. İkinci olarak da e posta ile kilidi kaldırın diyor. Bu seçeneğe bastığımda ise şifresini unutmuş olduğum aynı iCloud hesabına yolluyor. Ne yapacağımı bilemedim ne yapmam lazım?

Apple ile iletişime geçin.(Saat 8 ile 20 arası çalışma saatleri)

Dün aynı olay bende de oldu Apple ile iletişime geçtim sonra mail geldi ben telefon numaramı değişince şifreyi de unutunca sıkıntı oldu şifremi değişmeme 26 gün kaldı sizi de öyle bekletir büyük ihtimalle.
Çok büyük sıkıntı hocam. Apple ile iletişime geçiniz.

Yok hocam hemen çözüyorlar ben yaptım 26 gün sonra şifremi değişeceğim. Mail geldi isterseniz atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı