Apple Store'dan uygulama indirmek için girilen e-postanın şifresini unuttum

Magdurkibar

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Yeni bir iphone aldım. icloud kimliğinizle giriş yapıyorsunuz ardından icloud için tanımlanan @icloud.com lu hesap şifresini unutttum dediğinizde apple sizi çok güzel bir şekilde yönlendirip çözüme ulaştırıyor. Ancak benim telefonumda şöyleydi. icloud için farklı bir e-posta mevcutken App store'dan indirdiğim uygulamalar için farklı bir outlook hesabı tanımlıydı.
Telefona icloud şifremi girdikten sonra hiçbir uygulamayı indirmedi. Eski hesabınızla giriş yapın diyor. defalarca denedim olmadı. App store outlook'uma kartım tanımlı olduğu için kart bilgilerim istendi ve 24 saat içinde verdiğim bilgileri değerlendirip bana geri dönüş yapacaklar.
Ben şuan hem yeni aldığım cihazı kullanamıyorum. Hem de bu saçmalığın 24 saat bitip olumsuz değerlendirildiğinde ne olacağını bilmiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aynı sorunu belki yaşayan arkadaşlar olur diye nasıl çözümlediğimi ifade etmek istiyorum.
24 saat süreniz bittikten sonra size bu seferde yanılmıyorsam 3 gün içerisinde sıfırlama linkinin gönderileceğini söyledikleri bir mesaj geliyor. Şöyle düşününce: Yeni bir telefon alınmış yedekleme işlemi yapılmış sadece uygulama içindeki yerleriniz için 3 gün daha beklemek çekilmez bir hâl alacaktı. Yeni bir icloud hesabı açtım. Uygulamalı indirdim içinde emek verdiğim(oyunlar) uygulamaları 3 gün sonra indirmeye karar verdim. Ardından üç gün bittiğinde link geliyor şifrenizi yenilediğiniz gibi eski hesabınıza geri dönüş yapıyorsunuz. Hiçbir problem yaşamadım ben.
Kıssadan hisse: Beklemeyin, tamamen vakit kaybı…

Geri
Yukarı