Apple Mac Mini M1 ve Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWMXUF 9500 TL'ye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Oğuzhan T
Apple bilgisayar kullanmak istiyorum. İnternette gezmek ve bazı ufak programlar. Nadiren League of Legends oynarım. Kullanım isteklerimi güçsüz bir Windows bilgisayar bile karşılayabilir ama Apple deneyimlemek için alıyorum. Apple almışken İntel yerine M1 almayı düşündüm ve böyle bir ürün buldum.

@Oğuzhan T
Apple bilgisayar kullanmak istiyorum. İnternette gezmek ve bazı ufak programlar. Nadiren League of Legends oynarım. Kullanım isteklerimi güçsüz bir Windows bilgisayar bile karşılayabilir ama Apple deneyimlemek için alıyorum. Apple almışken İntel yerine M1 almayı düşündüm ve böyle bir ürün buldum.

Alabilirsiniz o zaman rahatlıkla.

@Oğuzhan T

Alabilirsiniz o zaman rahatlıkla.

Kesinlikle rahatça alabilirsin. Ekonominin bu durumunda alabileceğin en iyi seçeneklerden birisi olur. LoL zaten MacOS için var ve rahatlıkla oynanıyor. Diğer konularda şüphen bile olmasın. Mac Mini'yi alır TV'ye bile bağlarsın rahatlıkla onun o güzelliği var. :) Hayırlı olsun şimdiden.

@Oğuzhan T @mustaine
Yardımınız için teşekkür ederim. Son olarak masam 140x60 ölçülerinde. Daha önce 27 inç ve 24 inç monitörü sorunsuz bir şekilde kullanmıştım. 34 inç büyük gelir mi?

@Oğuzhan T @mustaine
Yardımınız için teşekkür ederim. Son olarak masam 140x60 ölçülerinde. Daha önce 27 inç ve 24 inç monitörü sorunsuz bir şekilde kullanmıştım. 34 inç büyük gelir mi?

Burada teknik özellikler kısmında ölçüler var.

Yorumlariniz için teşekkür ederim ama Apple zamlı fiyatı açıklanınca daha pahalı fiyat istedi ve almaktan vazgeçtim. Daha doğrusu bütçem monitör ile birlikte almaya yetmedi.
Bu ülkede en ucuz M1 işlemcili Apple bilgisayar kullanmak bile nasip olmayacak sanırım.
@mustaine @poqinos @Oğuzhan T
@ReznooW

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı