Apple MacBook Air Alınır mı?

Merhaba. Ben video render, düzenleme için bilgisayar arıyorum ve MacBook en ucuz bu var sizce almalı mıyım?
Hiç ucuz degil. Ben olsam onu alcağıma bunu alırım. Lenovo V330 Intel Core i7 8550U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı

Bütçe belirlerseniz daha kolay yardım edebiliriz.
5500 TL Bütçem var. Video renderlemek ve düzenlemek için arıyorum laptop.
Arkadaş sanırım sadece Macbook olarak bakmakta.
Hayır. Video renderlemek için sağlam olsun yeter.
Daha sağlam bir ekran kartı olan bir laptop düşünüyorum.

Şahsen ben 3.700₺ iken aldım ve o fiyata benim kullanımım için rakip hiçbir cihaz yoktu.
Ancak şu anda olsa 5.000₺ vermem gerçekten. Belki 2. el MacBook Pro bakılabilir.
MacBook kullandıktan sonra gerekten diğer makinalardan soğuyorsunuz.
İstediğiniz sadece işletim sistemi ise uyumlu bir cihaz alıp hackintosh yapabilirsiniz.
MacBook larda tek olay işletim sistemi değil. Kasa, tuş, trackpad gerçekten çok kaliteli.
Hatta mouse yi neredeyse hiç kullanmıyorum. Trackpad gerçekten çok iyi iş yapıyor.
Gerekli olan durumlar için sessiz olsun diye M330 alıp kombinledim hoş oldu.
Şahsen ben 3.700₺ iken aldım ve o fiyata benim kullanımım için rakip hiçbir cihaz yoktu.
Ancak şu anda olsa 5.000₺ vermem gerçekten. Belki 2. el MacBook Pro bakılabilir.
İstediğiniz sadece işletim sistemi ise uyumlu bir cihaz alıp hackintosh yapabilirsiniz.
MacBook larda tek olay işletim sistemi değil. Kasa, tuş, trackpad gerçekten çok kaliteli.
Hatta mouse yi neredeyse hiç kullanmıyorum. Trackpad gerçekten çok iyi iş yapıyor.
Ha bu arada attığınız linkteki versiyonu kullanıyorum bende. Video edit programları gayet performanslı çalışıyor fakat bir yeni MacBook Air veya MacBook Pro değil tabi ki.

Ha bu arada attığınız linkteki versiyonu kullanıyorum bende. Video edit programları gayet performanslı çalışıyor fakat bir yeni MacBook Air veya MacBook Pro değil tabi ki.
Sizce nasıl bir laptop almalıyım? MacBook olması gerek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı