Apple Music her seferinde uygunsuz içerik izni istiyor

İşletim sistemi
Android

Cantrepreneur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sabah Apple Music'e geçtim. Her argo içeren şarkı açmaya çalıştığımda izin istiyor, onaylıyorum yine aynısını yapıyor. Az önce art arda 4 kez istedi tek şarkı için. Telefon Mi 11 Lite.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-18-14-36-01-404_com.apple.android.music.png
    Screenshot_2023-09-18-14-36-01-404_com.apple.android.music.png
    34,3 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba. Sabah Apple Music'e geçtim. Her argo içeren şarkı açmaya çalıştığımda izin istiyor, onaylıyorum yine aynısını yapıyor. Az önce art arda 4 kez istedi tek şarkı için. Telefon Mi 11 Lite.

Uygulamanın ayarlarında kalıcı olarak izin verebileceğiniz bir seçenek olmalıdır, detaylıca kontrol edin.

Uygulamanın ayarlarında kalıcı olarak izin verebileceğiniz bir seçenek olmalıdır, detaylıca kontrol edin.
Aynı sorunu bende yaşıyorum hayır ayarlarda hiçbir seçenek yok nereden yapılacağını da bulamadım.

Alakası yok tamamen zırva.
Git tidal master parçalarla Spotify parçaların arasındaki bitrate değeri farkına bir bak o zaman. Bilmeden de gereksiz yere konuşmak için konuşmayın.

Git Tidal Master parçalarla Spotify parçaların arasındaki bitrate değeri farkına bir bak o zaman. Bilmeden de gereksiz yere konuşmak için konuşmayın.

Ya o kadar hassas bir kulağın varsa aynı yerden dinlemeye devam et çıkan hatanın çözümünü de bul bulabilirsen, yok mu şu Apple özentileri 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı